Wyświetl Pojedyńczy Post
  #46  
Nieprzeczytane 18-03-2009, 13:54
zosia446's Avatar
zosia446 zosia446 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Polnocna Floryda
Posty: 627
Domyślnie

Cytat:
Napisał Optymistka
Zosia446 - co to znaczy cenzura nie przepuszcza.
Bardzo jestem ciekawa tych informacji może będzie Ci się chciało spróbować na tym forum.
Sama myślałam o wyemigrowaniu do trochę cieplejszych krajów - W Stanach niestety z moją emeryturą chyba nie przeżyję. Myślałam o Ekwadorze - bo tanie życie i nieruchomości - no ale w pojedynkę to ciut smutno. W Bułgarii też jest b. tanio na rynku nieruchomości i za 150 euro można spokojnie żyć.
Pozdrowienia, przekaż jakieś informacje - może teraz ludzie przeczytają z innym podejściem do sprawy.



Wioski na Florydzie,wcale nie sa gettami starosci.
Tsiace mlodych ludzi tam pracuje, tysiace odwiedzajacych /mieszkancow 28tys/,masa turystow,moze przyszlych mieszkancow.
Bylam tam w grudniu,trafilam na parade przedswiateczna,wszyscy poprzebierani,kolorowo,radosnie,ale nasze starowinki strwierdzily,ze starsza pani to tylko w czerni lub fiolecie lila,jesli inaczej to stara lalka barbie.
Jedna z mieszkanek okreslila ten etap ich zycia,jako realizacje tych dazen, na ktore w mlodosci,goniac za zarobkiem/a on uciekal/nie bylo czasu.Biznes,dzieci i ich ksztalcenie,to byly priorytety,a teraz wszystko zostalo za nimi i maja czas dla siebie,robia to, co im przynosi radosc i zadowolenie.Ona teraz maluje,moze nie znajdziesie w panteonie malarzy swiatowych,ale miala kilka wystaw,projektuje tez niebanalna bizuterie.
Odpowiedź z Cytowaniem