Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2  
Nieprzeczytane 31-08-2014, 11:22
maria.kowalewicz maria.kowalewicz jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Miasto: wrocław
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karinka
Jestem kobietą w średnim wieku ,chętnie poznam małżeństwo ,bądź osoby samotnie wychowujące dzieci ,aby dać im namiastkę ciepła "babcinego".
Jeżeli nie masz takiej osoby w swojej rodzinie ,a chciałabyś ,aby Twoja pociecha miała kontakt z osobą starszą , która pokazałaby tajniki małej przyrody ,upiekła zwykły biszkopt ,popisała e-maile ,poszła na spacer ,czy zwyczajnie pomilczała czasem razem z Wami ,to napisz .
Nie oczekuję żadnego wynagrodzenia ,żadnych "dowodów wdzięczności" ,ma to być zwyczajna relacja przyjacielska .
Mieszkam w okolicy Wrocławia (Psie-Pole) .
maria.kowalewicz

maria.kowalewicz skomentował/a odpowiedź 4 godziny temu

Droga "Babciu" - Piszę Babciu w cudzysłowiu, ponieważ nie o wiek tu chodzi ale o relację życzliwości, serdeczności, bezinteresownej miłości. Koleżanka poddała mi myśl o poszukaniu Babci. 14 lat temu znalazłam się we Wrocławiu - małżeństwo, po 10 latach rozwód... no i zostaliśmy dwie, biedne sieroty na tym "odludziu", 400 km od moich stron rodzinnych. Mój 10 letni syn, Paweł właśnie zakończył półkolonie z końmi i bardzo je pokochał. Więc, gdy trafiłam na Pani wpis mocniej zabiło mi serce. Może znajdziemy bratnią dusz? Pozdrawiam serdecznie. Marysia. Mój telefon 885 805 224.
Odpowiedź z Cytowaniem