Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5815  
Nieprzeczytane 07-10-2017, 11:52
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Sirii-Postanowiłem skomentować twój post w którym piszesz o E. Tole po przeczytaniu do twojego postu komentarza. Zastanawiam się nad tym , jakie zmiany w mózgu dokonują się u niektórych seniorów pod wpływem wzajemnych napylanek . Przestali myśleć i generują potoki słów : aktywiści komuniści Oleksy Rzym i Justynian które pewnie przepisują z kartki bez ładu i składu . Nie wiem dlaczego się znalazł Oleksy bo pewnie dla tego że znał język niemiecki a E. Tole jest Niemcem .Inteligencja znawców życiorysów , teraz rozumiem Kaczyńskiego że chce te pseudo elity pogonić.

Eckhart Tolle i moja przygoda z tym autorem , to Nowa Ziemia-Przebudzenie świadomości sensu życia. Oprah Winfrey zwróciła na niego moją uwagę bo zapraszała do swojego programu i dyskutowali z Tolle .Na YouTube znajdziecie materiał filmowy. Mnie się podobało kiedy w dyskusji o śmierci użył ciekawej metafory, powiedział, że całe nasze życie można sprowadzić do jednego znaku , myślnika , pomiędzy data urodzenia a śmiercią.To w większości po nas zostaje. Czy wędrując po nekropoli a na początku przyszłego miesiąca większość to zrobi bo to Polska tradycja czy tak nie jest.???patrząc na nagrobki nieznanych ludzi , mijane przez nas.

E.Tolle proponuje nam poznanie siebie i mówi od czego należy zacząć, zastanowić się nad chwilą obecną ,uzmysłowić sobie nasze zmysły one przecież generowane są przez naszą świadomość.Spróbować medytacji i poczuć spokój emanujący od wewnątrz.E.Tolle jest nauczycielem duchowości i myślę że jest pod wpływem Buddyzmu Zen
Dla tych co E.Tolle nic nie mówi Eckhart Tolle (PL) - Akceptacja i poddanie (rozdział z książki "Mowa ciszy") próbka tekstu tego niemieckiego nauczyciela duchowości https://www.youtube.com/watch?v=zdN4ZwP2l80

Myślę Sirii że coś nam napiszesz jak zgłębisz książkę o której piszesz , a by ci się dobrze czytało by stworzyć nastrój https://www.youtube.com/watch?v=0IQAQ_HwBF0 przed medytacją .
Odpowiedź z Cytowaniem