Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15767  
Nieprzeczytane 09-12-2018, 18:33
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

Jadziu, jak to nie ma u nas rezonansu głowy, sam robiłem, jak miałem porażenie nerwu twarzowego. Wykonuje go firma Wizja V. Mieści się w podziemiach szpitala.

Z tym spaniem masz to co ja. Nic mnie nie boli, kładę się a tu ból w stawie biodrowym. Przeczekuję. Nagle przenosi sie na udo. Szlag mnie trafia. W końcu wstaję, smaruję Voltarenem i biorę dwa przeciwbólowe. Jakoś zasypiam. Ciekawe co wykaże rezonans.

Dziewczyny, ładne macie kuchnie, ja się będę przeprowadzał, i kuchnia jest już urządzona, więc nie mam wpływu. Zauważyłem tylko, że szafki nie są gładkie, ale z takimi ornamentami, jak ktoś pokazywał.
Palniki są indukcyjne na prąd. Zresztą co ja tam gotuję. Sam jestem, to głównie herbatę i kawę.Czasem jakiś obiad. Więcej pracuje u mnie mikrofala.

Pozostałe meble kupuję w IKEI, z domu mam nic nie zabierać. Przy okazji chciałem was zapytać, czy też kolekcjonujecie np. paski (pomijam buty, bo to na pewno). Żona mnie pozostawiła z takim majdanem, że sobie nie radzę. Na szczęście spadnie to na syna jak się wyprowadzę a on będzie sprzedawał mieszkanie. Ja opróżniłem mniej więcej połowę szaf.


__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem