Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15769  
Nieprzeczytane 09-12-2018, 19:24
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Janusz, faktycznie żona zostawiła Ci kolekcję ....ja od dawna regularnie "czyszczę "szafy i wszystko co nie jest noszone 2-3 lata po prostu wrzucam do puszek lub wydaję ...największe czystki zrobiliśmy podczas przeprowadzki bo trudno przeprowadzić się z domu do bloków z całym majdanem....mąż się złościł, ale nie było wyboru, musiał się zgodzić...jeszcze mi wymawia, że powyrzucałam mu takie fajne spodnie które tylko leżały i zajmowały miejsce
Zawsze uwielbiałam kupowanie torebek, butów i portfeli....taki mój konik ...pasków nie nosiłam więc nie kupowałam, ale każdy lubi co innego...
Teraz nie kupuję już tak dużo choć lubię chodzić po sklepach, więcej oglądam, na stare lata zrobiłam się wybredna i trudno mi dogodzić
Lubię kupować przez internet bo mam możliwość dokładnie pomierzyć, pooglądać a jak nie pasuje to minimum 2 tygodnie na zwrot...
Janusz będziesz mieszkał na starym czy na nowym mieście ?
W tym roku wypada na mnie organizowanie kolacji wigilijnej....siedzę i robię listę dań i utknęłam na ośmiu i dalej nie mam pomysłu...kombinuję by się za bardzo nie narobić
Odpowiedź z Cytowaniem