Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:01
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 790
Domyślnie



Witam późnym wieczorem całe Miodowo. Jak widzę to
Honorka ♥ pomimo swojego wczorajszego święta była od samego rana obecna na wątku ze smacznie przygotowanym śniadankiem i sokami. Myślę , że Honorko odpoczęłaś po swoich imieninach bo wiadomo , że po przyjęciu jest się zmęczoną.
Regina ♥ podejmowała nas też smacznym śniadankiem .
Kalina ♥ zawsze nas zaopatruje w ziołowa apteczkę w trosce o nasze zdrowie za co bardzo dziękuję.
Tina ♥ pisała, że dla niej rok zaczął się pechowo. Mąż dostał uczulenia od leków, rozbolała ja noga , a na dokładkę jeszcze miałaś pogrzeb w rodzinie. Taki młody szwagier 65 lat dopiero mógł sobie pożyć spokojniej, a tu śmierć . To jest bardzo smutne dla rodziny. Wyrazy głębokiego współczucia dla Waszej rodziny. Wiem, że nieszczęście idzie parami i mało jednego to i zaraz drugie czyha nie przepraszaj , że sobie ponarzekałaś, ale zawsze jest lżej. W końcu my tu w Miodowie jesteśmy jak jedna rodzina.
Wodniczka ♥ - u nas też bardzo często sprawdzają szczelność gazu i bardzo dobrze , że Administratorzy dbają o nasze niebezpieczeństwo. Życzę Ci udanej imprezy imieninowej w Klubie. Baw się dobrze wśród grona przyjaciół.
Kasandra ♥ miała towarzystwo swojej wnusi i dzień wypełniony do cna. Ja też nie zawsze mam czas w dzień usiąść do komputera . Czas naprawdę szybko ucieka.
oma ♥ jesteś wspaniałą synową i naszą matka Pszczółką. Bóg Ci to wynagrodzi.
alodia ♥ współczuję Ci nabicia guzów drzwiczkami od szafki , wiem jak to boli bo podobne miałam zdarzenie. Nie znamy dnia oni godziny.
frezja ♥ cieszy się , że zelżał śnieg bo musi odśnieżać podwórko. Ciężka to praca i obowiązkowo trzeba to zrobić jak się ma swoja posesję. Jeśli chodzi o śnieg to ja ubolewam , że go nie ma. Zima ma być Zimą , kiedy maja się dzieci wyszaleć.
dziewiątka ♥ dzisiaj przemęczona bo jak zwykle w pierwszy wtorek miesiąca ma posiedzenie Zarządu , po drodze do domu zakupy i powrót w deszczu. Na szczęście Kalina pisze co trzeba pić by być zdrowym.
Barteczek ♥ ciekawe czy uporała się z odnalezieniem nr. telefonu pilnego dla rejestracji do lekarza specjalisty. Bardzo była zdenerwowana i było mi jej żal.
melunia ♥ brakuje jej na wątku. Nic mi ie wiadomo co się z nią dzieje bo nic nie pisała, żeby tylko była zdrowa, a może tymczasowo wyjechała. Tyle się człowiek naczyta , że nie w sposób wszystko zapamiętać.
Janusz ♥ pojawił się na wątku;- napisał dzisiaj gram i cisza.

Rozpisałam się jak zwykle i pisania nie ma końca. Muszę się streszczać, wszystkich Was bardzo, bardzo serdecznie pozdrawiam. Życzę dobrej nocy miłych snów. Dobranoc.



Odpowiedź z Cytowaniem