Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4521  
Nieprzeczytane 05-03-2019, 23:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Karol X]
Cytat:
Powiem ci tak:
Nikt z piszacych tu na forum nie wykazal tak skrajnie przesmiewczego stosunku do tej tragedii jak ty.
Kto nie wierzy niech przesledzi ten watek.
a ja przez chwilę miałem nadzieję ,że interesują cię a nie mitologia.
Katastrofy się zdarzają i od tego są spece żeby ich przyczyny poznać.
Ale jak wierzysz w jakichś paproków co samolot oglądali w telewizji i wybuchy ćwiczyli na parówkach to nie licz na takich na mnie/nas że będziemy zachowywać powagę.

Cytat:
A takie stwierdzenie napisane przez ciebie dzis :
"Dostęp do wraku jest w/g ruskich do dziś",.....musi zastanawiac czytajacych.Kpisz sobie?
a znasz jakiś przypadek na piśmie podany oficjalnie że ruskie takiego dostępu prokuratorom odmówili? że nie dali pobrać próbek do analizy Polakom?
Znasz czy nie? .... tylko prawdę mów.
Cytat:
Chlopie,ten wrak powinnien byc od dawna zwrocony!I nie tylko wrak...
ruskie "prowadzą" swoje sledztwo i skoro Macierewicz graz nimi w bambuco to co im szkodzi grać w to samo...
Cytat:
W koncu mnie to nie dziwi,skoro premier i prezydent usmiechami od ucha do ucha witali na Okeciu case z trumnami,to czego oczekiwac od zagorzalego wielbiciela poprzednich "tuzow" u szczytu wladzy?

I ty chcesz poważnie o poważnych rzeczach gadać a zachowujesz się jak przekupa spd Brzyszowa.

Doczekamy się odpowiedzi czy wpuściłbyś niedoszkolonego kierowcę bez ważnych papierów TIRa we mgle do centrum Geteborga???

bo to jest konkret ... tam dwóch pilotów nie miało ważnych licencji i szkoleń
i to jest ważne a nie pierdoły o uśmiechach.

i miałeś kiedyś do czynienia z transportem? I z wypadkami ?
Odpowiedź z Cytowaniem