Wyświetl Pojedyńczy Post
  #41  
Nieprzeczytane 01-10-2011, 10:57
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał waclaw46
Wuere`le to sa wybory a system wyborczy obowiązujący w Polsce preferuje tych co są w Parlamencie a szefowie partii ustalają listy na które ty masz głosować a wpływ na to kto jest na liście to maż taki sam jak na cenę baryłki ropy.Bez przewietrzenia tego towarzystwa nic nie zrobisz jest to normalny układ tylko na szczytach władzy.


Wacławie,bądź tak łaskaw i wskaż kraj ,najlepiej europejski ,choć niekoniecznie ,gdzie to nie ''szefowie partii ustalają listy na które ty masz głosować'' no i oczywiście taki kraj,najlepiej europejski,choć niekoniecznie,gdzie to obywatel - szaraczek '' ma wpływ na to kto jest na liście''. A może to pomysł autorski,wręcz prekursorski,w takim przypadku przedstaw proszę,konkretną propozycję zapisów ustawowych(ordynacji wyborczej)jak by to miało wyglądać,wyłanianie kandydatów na kandydatów, bo nie wiem,może np losowanie ,a może prawybory na każdej ulicy lub coś równie oryginalnego.Najlepiej rzeczowo i konkretnie, tak jak Ty to lubisz, wyłuszcz nam to,myślę ,że nie tylko ja przeczytam to z zainteresowaniem !
Póki co to Twoje kolejne dywagacje na ten temat są z kategorii tych ,że wszyscy ludzie powinni być zdrowi i bogaci !

Tylko 8 dni do wyborów !
Całe życie polega na trudnej sztuce wyboru !
Nie łudź się, zawsze dokonujesz wyboru,nawet kiedy nic nie robisz !


Nie pytaj co rząd PiS może zrobić dla ciebie ! Pytaj jak tego uniknąć.....
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !