Wyświetl Pojedyńczy Post
  #60074  
Nieprzeczytane 29-10-2019, 20:37
WE115's Avatar
WE115 WE115 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Warszawa
Posty: 4 935
Domyślnie

Dobry wieczór

Ostatnio mało mam czasu na rozrywki internetowe. W weekend byliśmy u dzieci na obiedzie urodzinowym.
Wczoraj byłam na cmentarzu ogarnąć groby.
Moja przyjaciółka ma kilka dni wolnych więc robię jej wycieczki po Warszawie. Ma sporo spraw w różnych miejscach i chcę jej pomóc żeby nie traciła czasu na komunikację.
Z zębem się uporałam/chyba/ antybiotyk pomógł i jutro jadę na kolejną wizytę. Mam nadzieję, że tym razem zakończę przygodę z tym zębem. Moja przyjaciółka jedzie ze mną a potem idziemy zwiedzić najnowszą Galerię Młociny.Podobno ogromna. Do wieczora będę zajęta.


Basiu musiałam powiększyć to zdjęcie koni bo na małym wyglądały jak krowy i myślałam, że się pomyliłaś. A tu konie.
Joasiu każda z nas ma te reklamy i tę "Prywatność" w dolnym rogu. Ja na to zupełnie nie zwracam uwagi.
Zosiu Światowy Dzień Kota jest 17 lutego.Możesz już przygotowywać prezenty.
Czesiu mam nadzieję, że już jesteś szczęśliwa po spotkaniu ze swoimi dziewczynkami.
Halutko wcale Ci się nie dziwię, że jeszcze pracujesz. Ja wprawdzie nie muszę jeździć do firmy ale pracuję trochę zdalnie. Mam jakieś dodatkowe zajęcia, trochę kasy i kontakt z ludźmi. Chociaż na nudę nie narzekam bo ciągle coś się dzieje, znalazłam sobie sporo dodatkowych zajęć i czasem nawet brakuje mi czasu.

Dobrej nocy Wszystkim życzę.
__________________
Ewa

Odpowiedź z Cytowaniem