Wyświetl Pojedyńczy Post
  #60  
Nieprzeczytane 10-01-2015, 21:03
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał senesco
Oburzające jest, rzecz jasna, mordowanie ludzi w imię wartości, których nie rozumiemy.
To zabijanie bez powodu.
Ale warto pamiętać, że to nie Islam wymyślił terroryzm.
Nie generalizujmy.
Odrzucajmy terroryzm, nie religię.

Przy okazji - http://przedwieczorny.salon24.pl/625...-charlie-hebdo - dołączona ilustracja, mogłaby oburzyć.
Choć mój stosunek do katolicyzmu w którym jak większość zostałam wychowana,obecnie jest raczej chłodny,do judaizmu obojętny,a do islamu mocno powściągliwy i lękliwy,to ten poiziom żartów dotyczący obojętnie,której z tych religii jest dla mnie obrzydliwy i wręcz chamski.
Jak sądzę z założenia ma ma nie tylko śmieszyć pewnego osobliwego odbiorcę,ale również szydzić i ranić tych których,to na pewno nie śmieszy,bo znieważa ich system wartości.
Takie czasy i to nie tylko w satyrze graficznej ,ale i scenicznej.
To samo myślę o wyczynach Nergala,Ryfińskiego i różnych Nieznalskich,choć również głęboko w to wierzę,że pomimo ich wyczynów nie powinien im nawet włos spaść z głowy !
Cytat:
Wojciech Młynarski : - Na festiwalach, w programach telewizyjnych piosenka i kabaret są na żenująco niskim poziomie. Ba, w zasadzie nie można mówić o żadnym poziomie. To jest produkcja konfekcyjna, przemysłowa, nastawiona na szybką sprzedaż.
Teraz jest moda na rechot,a to nie to samo co śmiech.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 10-01-2015 o 21:25.
Odpowiedź z Cytowaniem