Wyświetl Pojedyńczy Post
  #109  
Nieprzeczytane 12-12-2018, 13:56
Faldony Faldony jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 110
Domyślnie

Kiedyś bardzo lubiłem jeździć na rowerze, a przy tym podziwiać widoki. Raz miałem niestety nieprzyjemną sytuację podczas jednej z wycieczek, bo zasłabłem, a odjechałem daleko i trudno było wrócić. O jakiegoś czasu mam problem ze zdrowiem, a przez to zdarzenie córka się martwiła moimi wycieczkami i zdecydowałem się na rower stacjonarny, żeby nie tracić ruchu, a w razie czego być w domu, gdzie zawsze ktoś jest. Natomiast ostatnio dzieci zrobiły mi prezent w postaci roweru elektrycznego. Teraz od czasu do czasu jeżdżę, kiedy się dobrze czuję. Daje mi to możliwość podziwiania świata (nie to co na stacjonarnym kiedy patrzy się tylko w jeden punkt i nic się nie zmienia w otoczeniu) przy jednoczesnym nie wkładaniu tak dużego wysiłku w jazdę rowerem. Bardzo ciekawy wynalazek. Więcej o nim możecie poczytać tutaj: https://www.pmbike.pl/dlaczego-rowery-elektryczne-sa-drozsze . Gdybym wcześniej o tym wiedział to sam bym się zastanawiał czy warto kupić, teraz wiem że warto, ale nawet nie wiedziałem, że takie są.
Odpowiedź z Cytowaniem