Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 23-10-2009, 15:47
mariusz7 mariusz7 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 1
Post

Witam wszystkich. Ja również mam problemy z nerwicą i to bardzo silną. Zostałem skierowany przez swojego lekarza rodzinnego na wszystkie możliwe badania, łącznie z badaniami poziomu hormonu tarczycy, badaniami na cukrzycę i neurologiczne z EEG i tomografek komputerowym lecz wszystkie badania nic nie wykazały. Wyszło na to, że to silna nerwica. Objawy które mam to objawy somatyczne opisane powyżej cytuję:

,,Do pierwszej grupy zalicza się m. in. bóle głowy, żołądka, serca, kręgosłupa, kołatanie serca, zawroty głowy i drżenie kończyn. Mogą występować zaburzenia wzroku i słuchu, nadwrażliwość na bodźce, porażenia narządów ruchu, nadmierne pocenie się, czerwienienie. Notuje się tu również: zaburzenia równowagi, napady drgawkowe, nieprawidłowości w funkcjonowaniu organów wewnętrznych,,

Mam tak silne i uporczywe objawy, że ledwo ciągne nogi za sobą. Kręci mi się w głowie, tak że czasami się przewracam mając chwilowe utraty przytomności. Silne bóle w klatce piersiowej. Drżenie rąk i rozdygotanie całego ciała a najgorsze to jest walenie serca, które bije jak po długim biegu. Najgorsze w tym jest to, że lekarz przepisał mi tylko leki uspokajające, spowalniające akcję serca i osłonoew na serce. Po stosowaniu tych leków nie widzę większej poprawy a jeśli działają to bardzo krutko. Nie wiem co jest przyczyną tej sytuacji. Jestem człowiekem spokojnym i niekonfliktowym. Te obiawy zauważyłem 2 lata temu. Czy będą mi one towarzyszyć do końca życia?!

Może się ktoś podzieli radą jak pokonać tę uciążliwą dolegliwość.
Odpowiedź z Cytowaniem