Wyświetl Pojedyńczy Post
  #50  
Nieprzeczytane 25-01-2012, 14:35
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie Jarosławie !

Cytat:
Napisał Jarosław II
Jak się zdusi tych co maja to umrą ci co chcą darmowego dostępu do wszelkich dóbr materialnych i intelektualnych wg swoich potrzeb. To już Lenin głosił, dostał za to mauzoleum od tych którym obiecywał. Na razie Kazimierzu nikt Ci nie zabroni korzystać ze wszelkich dóbr internetu byle byś tylko nie chciał na tym zarabiać.
Ci co mają zrozumieją, że żyją dzięki tym których eksploatują , dlatego powinni dzielić się swymi możliwościami intelektualnymi.
O takich mi przede wszystkim chodzi.
Z wystąpień a tv, widzę, że wielu prawdziwych twórców to rozumie i cieszy się, że ich twórczość cieszy się powodzeniem i jest ściągana skąd się da.
Aby, odejrzeć film, lub posłuchać utworu, nie muszę zaraz kupować cd, lub iść do kina.
Z internetu ściągam czasami filmy np. z chomika, coś tam płacę, i na takie zakupy mnie stać i nie mam nic przeciwko takim internetowym byznesom.
Moim zdaniem, uczniowie, studenci i emeryci powinni mieć nawet zalecany dostęp do internetu,i powinien być całkowicie bezpłatny.
Oczywiście, jeśli ktoś na tm zarabia powinien płacić twórcy i państwu. Każdemu, co mu sie należy.
Ja też uważam, że nie doczekasz systemu, o którym napominasz, bo się w niektórych pałach nie mieści .
ŚWIAT BEZ PIENIĘDZY ?Też coś.
__________________
Na szukanie lepszego swiata
nie jest jeszcze za pózno.
Alfred Tennyson