Wyświetl Pojedyńczy Post
  #37  
Nieprzeczytane 04-10-2013, 09:59
Paula's Avatar
Paula Paula jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Pomorskie - P. Gdańsk
Posty: 22 263
Domyślnie

Cytat:
Napisał gostbiker
Lulko - już się otwiera; ten link tutaj nie chciał się otworzyć www.dreamer.pl

Paulo, piękna i soczysta zieleń na Twoich zdjęciach. Dla mnie Gdańsk jest jednym z najpiękniejszych polskich dużych miast. W tym roku byłem tam w kwietniu, ale krótko. Dłużej byliśmy z żoną dwa lata temu, we wrześniu i też odbywaliśmy tam piękne spacery. Szczególnie wspominam spacer plażą z Gdańska do Sopotu, przy pięknej, ciepłej, wrześniowej pogodzie. Bardzo podobały mi się tereny rekreacyjne w Gdańsku, a zwłaszcza ścieżka rowerowa do Sopotu.
Mam sporo zdjęć z tego spaceru i nie tylko z tego. Pokażę je na Twoim gdańskim wątku, ale trochę później. Pozdrawiam
Witaj Andrzeju. Czytam właśnie w Twoim poście o ścieżce rowerowej promenadą z Gdańska do Sopotu.

Mój spacer z Jelitkowa do Sopotu promenadą morską przez park jelitkowski, po drodze przepływający Potok Oliwski, dalej ujście Potoku oliwskiego do Zatoki Gdańskiej i roztaczająca się plaża w Jelitkowie. ( kilka szczątkowych ujęć z długiego spaceru pieszego) i zapraszam na mój wątek o Wybrzeżu Gdańskim.








__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Odpowiedź z Cytowaniem