Wątek: Narkotyki
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #61  
Nieprzeczytane 07-02-2011, 09:19
Janko48's Avatar
Janko48 Janko48 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Lubin
Posty: 52
Domyślnie

Zostawmy ten temat egzorcyzmów - nie znam się na tym - znam tylko to z opisów i opowieści .Sfera ducha jest też odbierana różnorodnie .Każda religia mówi i czym innym tego samego .
a i są jeszcze inne źródła informacji też co prawda zapakowane iluzją i wyobrażeniami z bajek ,ale tam jest kilka informacji bardzo ważnych .!. to to ,ze jesteśmy istotami duchowymi w pierwszej kolejności - to duch wnika w ciało i je ożywia .I to ten duch może być słabo rozwinięty /to są osoby które nazywamy głupimi niedorozwiniętymi / ,
lub bardzo zaawansowany /ludzie ci maja wiedzę i możliwości np widzenia aury,odbierania wielu sygnałów,leczenia energia ..itd../
Teraz pytanie / to odnośnie egzorcyzmów/ jak można wypędzać DUCHA ,skoro to duch daje nam życie ..? czyli jest tu coś nie tak . Zaznaczam każdy z nas ma prawo wierzyć w to co chce.Bo to dotyczy zasad Wolnej naszej woli i ma doświadczając życia się uczyć . JA TO SZANUJĘ !nikomu nie wytykam jaki jest i co robi i w co wierzy ,tylko proszę o jedno - Pozwólcie mi być tym kim jestem / a człek ze mnie znamienity- utalentowany i kochający życie, tęskniący za dobrem i mądrością/.

odnośnie narkotyków - to zaraza to wszyscy wiemy,ale kto te narkotyki rozprowadza i za czyją zgodą ?
Czy jest sens czepiać się tego co wpadł w sidła narkomanii..?
TYM LUDZIOM TRZEBA POMÓC.
a wiecie ,że można taki problem szybciutko zlikwidować ?
że wszelkie nałogi,uzależnienia ,można zlikwidować w ciągu godziny?Także są przypadki,że potrwa to dwa tygodnie ,miesiąc ALE MOŻNA co najmniej w 90% - reszta to ci co chcą i lubią być w tym stanie .
MAM taką wiedzę - i możliwości
Żadna hipnoza ,żadne kąpiele,żadne egzorcyzmy, żadne lekarstwa . Tylko Psychologiczne odwrócenie i jeszcze trzy inne zjawiska . To tak jakby w komputrze ktoś wymił program stery / zawieszający się zainfekowany ,zaśmiecony / na nowy -lepszy i sprawniejszy . TYLE.
Odpowiedź z Cytowaniem