Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Nieprzeczytane 12-03-2015, 05:48
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 743
Domyślnie

Oczywiście widziałam wasze wątki i prace... i wydaje mi się że brakuje właśnie takiego, gdzie można poznać technikę.
Wypróbuję wszystkie istniejące i znane mi programy, i w czasie malowania robiąc zrzuty, opowiem na czym to polega.

Każdy może malować jak chce, ale to robimy w życiu, a posiadając programy graficzne, trzeba z nich korzystać i z ich możliwości.

Opowiem też jak wygląda tablette graficzna i jak się nią posługiwać.
Wszystko z czasem... muszę umieścić pomoce które zrobiłam do tej pory w czasie malowania, na blogu.
I zapraszam, malujcie, opowiadajcie jak to robicie i jakimi nartzędziami i w jakim programie. Prace wklejajcie duże, ale nie większe jak 800 px szerokości.

Dzisiaj pokażę co można namalować w Ai przy użyciu Siatki gradientu. To bardzo specyficzne narzędzie znajdujące się w Ai i CDraw. Programach do rysunku wektorowego.

http://iluzjinauka.blogspot.fr/2015/...a-cdraw-2.html



Próbowałam różnych technik, rysowałam Piórem, Pędzlem, Ołówkiem, Kszałtami, gotowymi końcówkami pędzla. Myszką prawą ręką i Rysikiem na tablette graficznej... lewą, bo jestem leworęczną.
To wspaniała przygoda... i zapraszam do wzięcia w niej udziału.
I nie chodzi tu o to, żeby konkurować, chodzi o to żeby się dobrze bawić i przy okazji, czegoś nauczyć.

ps: Astro, Jakie to programy MP i AR?
PFS wiem.
__________________

Ostatnio edytowane przez Iluzja : 12-03-2015 o 07:21.
Odpowiedź z Cytowaniem