Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9238  
Nieprzeczytane 18-06-2019, 14:49
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 602
Domyślnie

A jak ta sztuczna inteligencja działa i jakie informacje można uzyskać.?? Mam zamówioną informację : PiS program wyborczy ,PO program wyborczy Wiosna program wyborczy ,informację otrzymuję codziennie mailowo , klikam na link czytam artykół który mnie zainteresował .Pokażę jak to wygląda na przykładzie jednego dnia 15 czerwiec . PiS program wyborczy.

Klub PiS na wyjazdowym posiedzeniu
m.niezalezna.pl
Szef klubu PiS Ryszard Terlecki poinformował w czwartek, że na ... Pytany, czy partia ogłosi wkrótce program wyborczy, odpowiedział, że PiS ma ...
Wyjazdowe posiedzenie klubu PiS z udziałem prezesa partii i premiera - Onet.pl
Wszystkie artykuły

Wybory parlamentarne 2019. PiS rusza z kampanią, opozycja szuka złotego środka
Głos Szczeciński
Wiadomo, że na początku lipca partia planuje dwudniowy kongres, podczas którego przedstawi swój program wyborczy i kolejne obietnice na ...

"Żadnych urlopów, żadnego odpoczynku, ofensywa". Posiedzenie klubu PiS w warszawskim hotelu
polsatnews.pl
... Komitet Polityczny partii zdecydował, że Joachim Brudziński będzie szefem sztabu wyborczego PiS, ... Program mamy, będziemy go modyfikować.

To koniec rozdawnictwa PiS? Wicepremier stanowczo: "Nie widzę rezerw"
Pikio.pl
500 plus, 13. emerytura, dopłaty dla rolników - programy socjalne były gwoździem programu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości. Polacy

PiS znowu zaskakuje! Sasin opowiada o lipcowej konwencji: To będzie trzydniowa "burza mózgów ...
wPolityce.pl
CZYTAJ RÓWNIEŻ: Rusza sztab wyborczy PiS, w lipcu konferencja ... Z tego będzie wykuwał się program, z tego, ale również z bezpośrednich ...

Gowin: nie ma już możliwości budżetowych na kolejne transfery społeczne
GazetaPrawna.pl
... podkreślił, że po majowych wyborach do PE polityków czeka "kolejny test wyborczy", ... Tzw. piątka PiS zakłada rozszerzenie programu 500 plus tak, ... o to, żeby te duże transfery społeczne, te duże programy, zwłaszcza program ...

OBRAZ DNIA: Wydarzenia: PJK przestrzegał przed triumfalizmem, TVP o polityce zagranicznej ...
300polityka.pl
Fogiel: Kongres programowy PiS w pierwszym tygodniu lipca na Śląsku ... ŻE PROGRAM PRZEDSTAWI W SIERPNIU – Ociepa dalej: PiS planuje ... W PRZYSZŁYM TYGODNIU POWOŁANY ZOSTANIE SZTAB WYBORCZY: ADAM ...

Uważam ze to za mało ,mogę rozszerzyć o więcej wyników z podziałem na wiadomości i sieć.
Odpowiedź z Cytowaniem