Wątek: Indie
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #569  
Nieprzeczytane 19-09-2012, 10:48
Lulka's Avatar
Lulka Lulka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 27 411
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ania o.
Witaj Lulka - dziękuję za nową garść wiedzy. Moi młodzi jeszcze nie powrócili z Indii, może za kilka dni (nie wiem dokładnie). Fotki, które zamieściłaś jako aktualne, trochę mnie przeraziły. Faktycznie jak po bombardowaniu. Ludzie jak ludzie zabiegani w swojej codzienności, ale te obiekty wzbudzają moje różne uczucia. Strach, żal i współczucie dla mieszkańców ... ale też podzięki do niebios, że ja nie musiałam takich czasów przeżyć ani takich zniszczeń nawet oglądać w realu.
Te fotki to zapewne jedna strona medalu. Oj, będzie o czym rozmawiać z moimi dziećmi po ich powrocie. Zapewne wrażeń z 3-tygodniowego pobytu będzie wiele. Docelowo Nepal ale wiem, że kilka wycieczek opłaconych w ramach pobytu ale też kilka fakultatywnych sobie zapewnili.
Lulka pozdrawiam.

Namaste
(to takie dzień dobry, powitanie z ukłonem)

Aniu, to jest tak jak mówi Marbasia, ogromne kontrasty.
Co Ci będę opowiadać, ja tam nie byłam, znam to tylko z bezpośredniej relacji moich dzieci.
Nepal to już zupełnie co innego, pomimo, że też biednie, jest bardziej czysto i przyjaźni ludzie.
Nie powiem Ci, co tam jedli, ale wrócili zdrowi, po roku widać, że nic nie przywlokli ze sobą.
Moja córka oświadczyła, że do Indii już więcej nie pojedzie, ma dość, a do Nepalu jak najbardziej.
Jak chcesz więcej poczytać, to w zakładce Świat zaczęła opisywać ulice Delhi.

http://www.dreamer.pl/page/76

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.
– Maya Angelou
Odpowiedź z Cytowaniem