Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 24-05-2009, 08:55
leluri's Avatar
leluri leluri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 859
Domyślnie

Droga moja, jeżeli Ty powiesz szefowi to narazisz się obydwóm, a myślę,że szef wie, bo jak piszesz w"miasteczku wrze", mówiąc zmusisz go do podjęcia jakichś kroków, trudno przewidzieć jakich. ja poszłabym do komendanta z prośbą o przeprowadzenie rozmowy. stosują , przynajmniej stosowali taką formę kiedyś.... w czasie awantur krzyczałabym głośno,policję wezwać też nie jest wstydem, a ślad zostanie. odbierz koniecznie potwierdzenie zgłoszenia, zacznie się bać, skończą się rękoczyny.
czy córki nie mogą wymyślić jakichś gwałtownych wydatków, piszesz,że je kocha niech da pieniądze, nie będzie miał dla kochanki, jej "utrułabym" życie . kobieta młodsza o 14 lat, która "naciągnęła" starszego, żonatego mężczyznę na wydatki ( nie wierzę w wielkie uczucie) nie zasługuje na szacunek. w międzyczasie próbowałabym przejąć mieszkanie. wiem, moje podpowiedzi są działaniem "tylnych drzwi", mogą pozostawić niesmak, ale w sytuacji jaką przedstawiasz niewielkie jest pole manewru oficjalnymi sposobami. pamiętaj też,że jako były "funkcjusz" wszędzie ma tzw.wtyki, spróbuj to wykorzystać dla siebie.
serdecznie Cię pozdrawiam i z całego serca życzę powodzenia.
Ps. BARDZO WAŻNE- NIE WOLNO OKAZĆ LĘKU.