Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18  
Nieprzeczytane 19-07-2010, 12:44
Boga Boga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Poznań
Posty: 1 102
Domyślnie

Ja tylko zastanawiam sie dlaczego "z kazdą głupotą" trzeba sie obnosić po ulicach. Czy ja też muszę wywieszać w oknie informację że własnie "mam ochotę" lub że właśnie to robię i jakim ciekawym sposobem. Czy jest jeszcze na świecie trochę intymności czy to tylko popęd zwierzęcy.Zawsze myślałam, że ludzie to stworzenia myślące. Widać nie wszyscy.
Po co obnosić sie z seksualnościa i golizna po mieście i mieszać dzieciom w głowach??? Jak sie psu podsuwa mięso pod nos to trudno żeby nie miał na to ochoty.
Seks to ludzka rzecz ( też to lubię), ale konieczny jest odpowiedni wiek i warunki.Dzieci też maja swoją seksualnośc i trzeba to uszanować a nie głupio ingerować.
Te głupie "parady" to tak jak i sprawa "krzyża" czy plaż dla naturystów. Wszystko powinno mieć SWOJE MIEJSCE wtedy będzie własciwie.Chyba ze jest to jakiś "odchył" i podnieca go tylko to jak ktoś na to patrzy i obojętne czy na jego orgazm czy na jego modlitwę. Jestem katoliczką i proszę Boga o spokój i mądrość dla ludz ( dla mnie też), ale robię to i tamto w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu.
Pozdrawiam