Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Nieprzeczytane 08-06-2008, 22:06
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Janusz to poczta miała wszystkie płatności przyjmowa darmo??ZE podałem jako przykład to samo w wodociągach gazowni telefonach (mieszkam tuż koło TP) i wiem jak wyglądało to na codzień, ludzie stali w gigantycznych kolejkach, Urząd Miejski podatek od nieruchomości najpierw stanie w jednej kolejce aby paniusia wypisała kwitek następnie w drugiej do kasy. Dziękuję pięknie teraz kładę nogi na stół i o godz powiedzmy 23.25 lub każdej innej klikam sobie i płacę. Ja za 0.5 zł niezależnie od wysokości rachunku. Jak ktoś chce niech płaci w kasie ja na to już nie idę. Chwała bankom.
To pocztowcy powinni wziąść sie do roboty, przesyłki idą do adresata tygodniami i ich to nic nie obchodzi. Pare tygodni temu, pnieważ nie otrzymywałem faktur przez jakiś czas zapytałem się na poczcie w okoienku co jest grane, panienka odpowiedziała \, że listonosz normalnie obchodzi rejon. Po około dwóch tygodniach spotykam listonosza i pytam się co się dzieje. Na to on, przecież chorowałem (oczywiście ma do tego prawo) tylko czemu ta dziw... w okienku nie powiedziała prawdy. Niestety nie pamiętałem której sie pytałem bo powiedziałbym co o nie myślę.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac