Wyświetl Pojedyńczy Post
  #81762  
Nieprzeczytane 03-12-2015, 23:17
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Było orędzie i Ble,ble,ble.Niektórzy z was wpadacie w samouwielbienie do swoich poglądów i tylko widzą szczucie , bo ktoś ośmielił się skrytykować postępowanie nowo wybranych władz . Dziwię się naszym seniorom zamieszkujących za granicą że uczestniczą w polskich burdach o nic , a niczego konstruktywnego nie wnoszą .Mają pojęcie o systemie demokratycznym w swoim kraju czy jest to dla nich tabula raza??
Przecież w krajach o zaawansowanej demonokracji są systemy które wypracowały sobie instytucje które nie dopuszczają do powrotu systemów totalitarnych.

Jak czytam takie bzdury :Ciesze sie z 500 zlotych na dziecko, zwolnienie od podatkow wiekszej kwoty...moze sie uda aby obywatele +75 nie musieli placic za lekarstwa, jak to jest w innych krajach EU.Jutro napewno beda inne dyspozycje - korzystne dla normalnych ludzi. To jak bym był na zebraniu partyjnym w PGR i słuchał nawiedzonego instruktora propagandy mającego 19 lat a nie seniora który przeżył jakiś okres swego życia i ma doświadczenie życiowe. Kupowanie głosów za pół litra wódki skończyło się w Europie dawno. Pisałem już dawno ale przypomnę , aby komuś coś dać trzeba zabrać innemu , taki jest system. Rząd dystrybuuje nasze podatki niech sobie wszyscy tu w kraju i za granicą wbiją sobie to do głowy.Skąd wziąść na te pomysły pieniędzy???

Dlatego też jestem zdania by nie uczestniczyła Polonia w wyborach do władz przedstawicielskich bo niema pojęcia o tym za czym głosuje. Nie potrafi samodzielnie dokonać oceny systemu w swoim kraju w którym mieszka i kraju z ktorego pochodzi. Przykre dla niektórych ale prawdziwe i nie musicie się znowu obrażać.Czy dzisiaj się wszyscy dowiedzieli że TK jest partyjny i potrzeba to zmienić ???
Coś cie robili wszyscy przez te 8 lat????Też uważam zamiast gadających głów specjalistów od podnoszenia reki należy słuchać autentycznych specjalistów anie usłużnych dla władzy bez względu na kolor.

A jak to jest w USA że następuje zmiana władzy i czy wszystkich się podmienia??? bo są z innej partii?? Ja wiem że nie , bo by USA nie była by mocarstwem.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...84&oe=56F45EAB
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem