Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 15-12-2009, 22:12
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał karab
Witam! Studiuję psychologię na UJ. Piszę pracę magisterską z zakresu potrzeb edukacyjnych Seniorów. Poszukuję osób z Krakowa, po 70. roku życia, które byłyby chętne wziąć udział w moim badaniu. Generalnie chciałabym wykazać, że Seniorzy nie są grupą bierną, która nie ma zainteresowań oraz że aktywność w wieku senioralnym sprzyja pozostawaniu w dobrej kondycji intelektualnej i opóźnia procesy starzenia się. Moje badanie składa się z kilku prostych testów i wywiadu. Gdyby ktoś z Państwa chciał wspomóc pracę naukową i umówić się ze mną na spotkanie, byłabym niezmiernie wdzięczna. Mój mail: k.byczewska@gmail.com. Serdecznie zapraszam wszystkich Seniorów!

Z gory zaznaczam, ze nie jestem z Krakowa. Jednak chcialabym wtracic malenkie slowko, jezeli pozwolisz. Skad te watpliwosci, ze "seniorzy " (ludzie po 70-tce) sa grupa bierna, bez zainteresowan. To dawny stereotyp "seniora" nie tylko polskiego ale swiatowego. Jasne, ze sa przypadki - ale wiekszosc z nas jest zupelnie OK, ani bierna, ani bez braku zainteresowan. Powiedzialabym przeciwnie - chloniemy wszystko jak gabki, spieszymy sie w poznawaniu wszystkiego do okola. Nasz intelekt nie jest opozniony, przeciwnie ciagle sie polepsza.

Dodam od siebie, ze troche dziwny temat Twojej pracy naukowej - jaki cel chcesz osiagnac? Badz uprzejma podzielic sie z nami - do czego konkretnie bedzie sluzyc te naukowe "study"?
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem