Wyświetl Pojedyńczy Post
  #29  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 15:21
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paula
ale zastanawiają mnie ( nawet sporo) ludzie będący już kilka dobrych lat i zamiast zaufania nabyli rozczarowanie i niechęć do części forumowiczów.
(...) Post scriptum
Mam nadzieję, że znajdą się ludzie, którzy powiedzą, że Paula przesadziła z tą opinią.
Chyba przesadziłaś, Paulo
W ogóle założenie, że tak wielka społeczność będzie się składała tylko z ludzi cud, mniód, ultramaryna - jest założeniem błędnym.

Jestem na forum prawie 4 lata. Czy się rozczarowałam?
Nie, bo nie zakładałam, że wchodzę między anioły. Nie przypuszczałam tylko, że jest aż tak wielu dojrzałych ludzi - delikatnie mówiąc - niezbyt mądrych. Teraz wiem - i tylko tyle.
Spotkałam tu też ludzi (niewielu, ale jednak) kreujących się na kogoś; noszących maskę; dwulicowych; złośliwych dla samej radości złośliwienia, którzy powtarzają jak mantrę "to tylko wirtual", tak jakby po drugiej stronie nie siedział drugi człowiek, a robot, którego kabelki i śrubki się w ten sposób sprawdza.
Ale tacy ludzie są wszędzie, w realu też.
Nie jestem z tego powodu rozczarowana i nie zaprzątam sobie nimi głowy (czasem się dziwię, to tak!), natomiast bardzo starannie ich omijam, szkoda mi czasu i energii.
Dla mnie najważniejsze jest to, że znalazłam tu kilkanaście miłych osób, kilkoro bliskich mi ludzi i Przyjaźń.
Czego więcej chcieć?!


PS Myślę, że to, o czym pisze Luizka, przytrafiło jej się dlatego, że za wcześnie skróciła dystans albo pomyliła się w ocenie drugiej osoby. To się często zdarza. Ale to też wpada do worka doświadczeń, szkoda tylko, że boli.

Ups! Ten mój post chyba nie jest na temat Przez Paulę, bo mnie jej post sprowokował
Odpowiedź z Cytowaniem