Wyświetl Pojedyńczy Post
  #31  
Nieprzeczytane 07-04-2016, 01:32
annaszen annaszen jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 14
Domyślnie Baza Aktywnych Turystów 50+

Szukam towarzystwa na wyjazdy turystyczne aktywne w różne miejsca Europy i Polski oczywiście. Byłam już kilka razy sama lub z dwoma osobami ale nie mam zbyt dużo znajomych zdecydowanych na tego typu wyjazdy. Zwykle rezerwuję noclegi w hostelach z kuchnią, zakupy robię w marketach i mam własne jedzenie. Nie jadam na mieście. Dzięki temu stać mnie na Hiszpanię, Portugalię, Chorwację, Czarnogórę......i mam nadzieję, że jeszcze inne miejsca. Ważne dla mnie jest wałęsanie się i oglądanie przepięknych miejsc. Loty tanimi liniami, skromny strój turysty i w drogę. Mam 71 lat i nadzieję na jeszcze niejedną podróż. Aktualnie mam bilet do Pizy za 280zł w dwie strony, zarezerwowane 10 noclegów za 220 euro we Florencji, Sienie i Pizie. Na przejazdy liczę ok. 40 euro, trochę euro na jedzenie, część w bagażu z Polski, trochę odchudzania i piękna wycieczka na koniec maja i 8 dni czerwca. Tam już będzie pewnie lato, więc uroda Toskanii niezapomniana i pogoda i nastawienie optymisty..wystarczy aby poczuć szczęście... A może ktoś dołączy? Decyzja pilna aby złapać tanie bilety na samolot. Tak czy inaczej postanowiłam stworzyć BAZĘ AKTYWNYCH TURYSTÓW 50+. Na przyszłość. Jak będzie nas więcej, zawsze zmontuje się 3-4 osobową grupkę na ciekawy wyjazd...Zapraszam do dyskusji.. Ania
Odpowiedź z Cytowaniem