Wątek: Seniorzy 60+
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #35  
Nieprzeczytane 29-01-2018, 17:29
senioritka's Avatar
senioritka senioritka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 1 758
Domyślnie Dzieńdoberek

Myślałam o założeniu wątku 80+, ale obawiam się że mało byłoby chętnych do udziału. Była kiedyś blogowiczka pod hasłem babcia Halna ale opuściła nas mając 95 lat. Jej blog pn.:halna.blog.onet.pl można jeszcze zobaczyć, ma być przeniesiony do archiwum z powodu likwidacji onet.blog.
Została wyróżniona przez portal skuterem.
Lubię pisać. Książka napisana przez Hendrika Groena pt. "Małe eksperymenty ze szczęściem" i "Sekretny dziennik" stały się bardzo popularne. Pisze dziennik codziennie przez cały rok opisując życie w domu spokojnej starości. W/g opinii to fenomen literacki. Proszę zajrzeć do księgarni.
Zainspirowana tą książką też zaczęłam pisać ale jak syn mi powiedział: kto to będzie czytał, przestałam. Młodzi mają inne zainteresowania, niepotrzebnie pochwaliłam się że piszę.
Teraz robię frywolitkowe serduszka na walentyki. Wprawdzie nie jestem entuzjastką tego rozsławionego po świecie dnia, ale serduszka lubię ofiarować sympatycznym osobom.
Oprócz tego szydełkuję, dziergam poncza, pelerynki,mandale shrug'i. Wyślę kiedyś zdjęcia ale muszę pozmniejszać. No to pa
Załączone Grafiki
File Type: jpg silhouette.jpg (17.1 KB, 2 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytowaniem