Wyświetl Pojedyńczy Post
  #43  
Nieprzeczytane 07-04-2013, 15:23
judym judym jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: lublin
Posty: 29
Domyślnie

Cytat:
Napisał omi123
Jestem tu nowa.Przejrzałam tę część lubelską i zrobiło mi się trochę smutno. Piszą osoby które coś łączy z lubelszczyzną - to miłe - ale gdzie są seniorzy zamieszkujący tu aktualnie?
To naprawdę fajne miejsce do wirtualnych (i nie tylko) spotkań, rozmów itp. będę tu zaglądać a póki co z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych składam wszystkim najpiękniejsze życzenia
pogodnych i radosnych Swiąt, radości oraz wiosennego słońca.
lublinianka

Witam, Lublinianko!

Rzeczywiście, jest nas tu jak na lekarstwo. Miło, że wraz z nieśmiałymi oznakami wiosny meldujesz się w Klubie.
Ja jestem od niezbyt dawna w Lublinie, ale od dawna na emeryturze i chętnie nawiązałabym kontakt z osobami o podobnych zainteresowaniach. Czym wypełniam czas wolny? W zimie cierpię na jego nadmiar. Czytam więc,(preferuję literaturę przez duże L), przechadzam się nad zalewem, oddaję się szaradziarstwu, a wieczorami znajduję czasem coś w Tv.Chętnie zagrałabym z kimś w scrabble, ale nie mogę znaleźć ochotnika. Od wiosny do jesieni mam dodatkowy wypełniacz czasu: przydomowy ogródek. A poza tym dosiadam swój "czar dwóch kółek" i ruszam na ścieżkę rowerową, aczkolwiek byłoby milej robić to w towarzystwie.
Może podasz swoje sposoby na spędzanie wolnego czasu?
Z wiosennymi pozdrowieniami - J.
Odpowiedź z Cytowaniem