Wyświetl Pojedyńczy Post
  #34  
Nieprzeczytane 17-03-2012, 18:28
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Wyjaśnię;
Laurko już tu grasował pod imieniem Liza. I było takie ostrzeżenie Mekintosza przed tym forum, ale cóż; ja i ś.p. Stalin mieliśmy ADHD, więc właśnie dlatego polecieliśmy zobaczyć o co tam biega.
We dwójkę raźniej, no i mocno się zamaskowaliśmy.
Niby normalnie na początku. Niby.
Na szczęście byliśmy uprzedzeni i PW pisaliśmy tylko tutaj na KSC.
Admin szanowny i przydupasy potrafili cytować cudze listy na forum, ba ! zmieniając ich treść. Te idiotyczne tytuły np. ''książę elfów'' robiły z niektórych debili. Ludzie byli niszczeni w sposób tak niewiarygodny, że aby to zrozumieć, trzeba wejść i od środka się przyjrzeć.
Posty znikały bez śladu,do galerii mieli dostęp tylko ci, co zamieścili swoją fotkę z reala,
a ''książęta'' miały osobny wątek niewidoczny dla pozostałych, gdzie w sposób obrzydliwy nabijały się z pozostałych.
Tylko jak to w życiu; jeden z ''książąt'' porobił sobie screeny i je puścił w obieg, a drugi na złość Laurko, w ciągu jednej nocy zlikwidował jej ( jemu) całe forum. To,na które zaprasza, jest całkiem nowe.
No to poszliśmy na całość.
Nie muszę dodawać, że dostaliśmy bana DOŻYWOTNIO,
co - jak się okazuje - dotknęło tylko Stalina.
Ja wczoraj, to wypadek przy pracy Laurko. Zapomniał kogo stąd zapraszał.

Reasumując; ci którzy narzekają na naszą Adminkę, powinni tam iść.

btw - takich grup wsparcia ludzi dotkniętych sektą Laurko, jest w necie kilka. Nie tylko to miejsce do któego dałam linka.

Lila, hihi, tez dostalam zaproszenie. Tylko jam takie zwierzatko, ze nie klikam na nieznanie mi linki, zwlaszcza tego typu.

Moze nie na temat ale napisze. Tego typu zaproszeniami bylam "zaszczycona" pare razy. Dwa razy dalam sie "nabrac" ale to byly moje poczatki w polskim internecie. Nie powiem, ze pierwszy watek byl katolicki....dziwne sprawy byly tam poruszane. Aby nie bylo nieporozumien, sprzedalam "cynk" innym kolezankom i kolegom z KSC i wszyscy mielismy wspaniala zabawe, wchodzac pod tym samym nickiem ale z innych miejsc.....bo....bo....pewien "ktosik" zarzadzajacy forum mial pomysly i podobno namierzal kazdego. Ojejku, troche tajemnic wyszlo na swiatlo dzienne.

Drugie forum, chcace zrobic konkurencje KSC, z poczatku bardzo przyjacielskie....ale znowu stworzyl sie "klan" - zaczeto pisac posty tzw utajone i nabijac sie za frico z innych naiwniaczek/naiwniakow. Nie mowie juz o "rangach" nadawanych uczestnikom. Mysle, ze do dzis istnieje ale jest jak martwe dziecko....zabraklo im tematow do pisania, obsmiewania. Zalozycielki "ogoniaste", wrocily skruszone do KSC. Pozmienialy nicki i dalej jest zabawa na kolkach. Sa wsrod nas, potulne jak owieczki.

Z tego wlasnie powodu, uwazam, ze forum KSC jest ciagle bardzo atrakcyjne. A male przepychanki, stluczki slowne - gdzie ich nie ma...Chyba tam gdzie nie ma pociag....ajacych nosem.

Lilka, zrobilas dobra robote tym ostrzezeniem i wylozeniem "kawa na lawe" who is who.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!