Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 22-02-2019, 14:10
Leon-Gdańsk's Avatar
Leon-Gdańsk Leon-Gdańsk jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 84
Domyślnie Jak leczyć zespół cieśni nadgarstka z wykorzystaniem praw natury?

3. Co robiłem aby opanować chorobę ręka w górę w sposób naturalny?

Witam. Uwzględniając dotychczasowe czynności, jakie wykonywałem w celu prawidłowego krążenia krwi w bolącej ręce i ich nieskuteczności, szukałem innych sposobów dla poprawienia tego stanu rzeczy. Dopiero gdy przystąpiłem do rozciągania sprężyny nastąpiła szybka poprawa. Musiały więc zacząć normalnie pracować i pompować krew mięśnie promieniowe i łokciowe przedramienia. Oczywiście chorą rękę musiałem stale układać w w czasie snu w miarę poziomo. A więc przedramię od strony boku, na którym śpię w danej chwili nie może być podniesiona do góry. Zastosowane leczenie naturalne okazało się skuteczne, gdyż od tego czasy /20 lat/, nie widać żadnych objawów choroby.

4. Jak należy postępować aby panować nad chorobą ręka w górę?

Winniśmy sobie zdawać sprawę, że każda choroba niezakaźna powstaje po przekroczeniu tzw granicy równowagi zdrowotności naturalnej i trwa do końca życia. Aby panować nad nią należy znać jej przyczynę powstawania i usuwać do końca życia. Przykład ze znanej choroby alkoholowej - choroba niezakaźna przewlekła. Choroba ta powstaje, gdy przez dłuższy czas osoba nadużywa alkoholu i nastąpi przekroczenie granicy zdrowotności naturalnej. Znamy więc przyczynę tej choroby - picie alkoholu. Możemy panować nad nią i być zdrowi - tak, ale musimy do końca życia nie pić alkoholu.

Przy leczeniu choroby ręka w górę, w moim przypadku pilnuję , aby w czasie snu wyleczone przedramię nie było uniesione do góry. Czyli usuwam przyczynę choroby. Przy korzystaniu z telefonów komórkowych, smartfonów i komputerów trudno jest zrezygnować z ich stosowania.
Proponuję więc, aby osoby zainteresowane naturalnym sposobem leczenia nabyły w sklepach sportowych sprężyny i korzystały z nich w trzech wariantach:
1-szy wariant - rozciągać sprężyny od czasu do czasu, jako profilaktyka pozwalająca uniknąć wystąpienia choroby.
2-gi wariant - rozciągać sprężyny dla usunięcia powstałej choroby.
3-ci wariant - po wystąpieniu choroby i pierwszym jej usunięciu, profilaktycznie stosować sprężyny od czasu do czasu eliminując powrót choroby.


Istnieją więc dwie alternatywy leczenia choroby ręka w górę: naturalna i operacyjna. Każdy kto posiada internet może poznać opinie osób, które przeszły operację i wtedy zadecydować jaką alternatywę wybrać. Poniżej podaję opinię w tej sprawi. Jak można przeczytać na portalu "Młodym być do końca" - "Operacja zawsze niesie jakieś ryzyko. Poza tym, chociaż bólu już nie ma lub jest bardzo mały, jednak ręka będzie słabsza, nie będzie już taka jak przed zachorowaniem. Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że schorzenie powróci. To częste przypadki, zwłaszcza, jeśli powróci się do poprzedniego, niszczącego działania /np. praca/". Pozdrawiam
__________________
Leon-Gdańsk
Odpowiedź z Cytowaniem