Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1538  
Nieprzeczytane 22-04-2021, 16:48
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 800
Domyślnie

________
Witam Miodowo Czwartko-ludkowo. Popatrzyłam w kalendarz , a nie w moją ściągę i zobaczyłam , że Jerzego jest jutro.
Cytat:
Napisała Bogusia;- Jureczku ..dobrze że Gieniu czuwa ...NIECH Ci się szczęści w każdym kolejnym dniu życia ..wszystkiego co naj naj naj..
wzorowałam się słowami Bogusi i zaczęłam składać życzenia , ale imieninowe , pomylić się nie wolno. Na szczęście był jeszcze czas na poprawienie i to zrobiłam.
Jurkowi życzę dzisiaj uroczystych Urodzin, a jutro Imienin.
Bogusi dziękuję za miłe przebudzenie aromatyczną kawą. Smakowała jak bomba... Bogusiu po to mamy Profile , żeby tam się również odwiedzać , skoro Cię ktoś zaprasza do siebie to właśnie masz prawo bez pukania go odwiedzić z miłą niespodzianką , komentarzem, życzeniami czy informacją . Do mnie zapraszam wszystkich bez pukania.
Bogusiu ja mam zrobioną ściągę kto i kiedy obchodzi Jubileusz Senioralny , Imieniny czy Urodziny . Pamiętam pod warunkiem , że do tego zajrzę, a nie zawsze tak jest. Urodziny można łatwo sprawdzić u siebie, klikając w górnym pasku w Czerwony napis Klub Senior Cafe i zjechać na sam dół tabeli i tam Administratorzy wpisują kto obchodzi urodziny tego dnia pod warunkiem , że osoba zezwala na pokazanie daty urodzin. Co dziennie są tam inne informacje.
Dzisiaj mam bardzo smutną wiadomość , że w naszym Bloku zmarła na Covit sąsiadka , która pracowała ze mną , była dużo młodsza ode mnie. Jestem totalnie zaskoczona jej śmiercią. Wisi jej nekrolog w naszej bramie i z niedowierzaniem czytałam . Uważajcie na siebie pomimo , że jesteście zaszczepieni bo Covit nie przestaje atakować.
Zosiu ze zdjęcia widać , że na Twoim osiedlu coraz więcej przybywa domów bardzo ładnie mieszkasz.
Irenko, obejrzałam nawet filmik z okazji Dnia Ziemi , zobaczcie jak ktoś nie widział;- https://www.google.pl/ KLIKNIJ - ► zobacz. Kto zasadził drzewo
w dzieciństwie , rośnie razem z nim.
Irenko , masaże masz jak zwykle w czwartki życzę Ci , żeby był każdy pomocny ,
a przy okazji miałaś przyjemny spacer w tak piękną pogodę.
Pozdrawiam, dużo zdrowia, udanego czwartku i pogodnego dnia. ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼ ☼

________

Data 22.04.-2021r. godz. 16:49 Strona 476. # 9503
Kwiecień - 2021r.
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem