Wyświetl Pojedyńczy Post
  #25  
Nieprzeczytane 10-05-2016, 23:47
wenikom wenikom jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Kraków
Posty: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
bardzo interesuje mnie odpowiedź na pytanie czy i kto zatrudniac nauczycieli kiedy ...uczniów jest mniej? Albo ich brak? I czy nauczyciel to jakiś glejd na cały żywot?
Dlaczego producent gwoździ kiedy brakuje mu odbiorców zaczyna przestawiać się na produkcję zawiasów, a nauczyciel nie może?
I czemu piszesz, że niektórzy się dorwali? Skorzystali z uprawnień jakie dały im zmiany po 89-tym. A o których nauczyciele przed tym rokiem nawet nie marzyli.

I na koniec, to proponowałbym na pytania z tej ankiety odpowiedzieć po własnych badaniach porównawczych, bo materiałów źródłowych pisanych w tym temacie jest sporo.
Może faktycznie przyklad pracy nauczyciela nie był zbyt dobry, aczkolwiek wspomniałam o tym automatycznie, bo jestem z tym po prostu związana, bo jak w domu ktoś pracuje w danej 'branży', jest to bardziej odczuwalne i po prostu ubolewam nad tym że mama nie będzie mieć pracy.. Głównie chodziło mi o różnicę jaka była wcześniej jak mówiła jedna z pań a jaka jest teraz. Niektóry piszą że to żart, ale w moim regionie tak właśnie jest a przez to obcinają pensje co jakiś czas, pracodawcy wiedzą jak wielu jest następnych chętnych i że następną pracę będzie trudno znaleźć.

Nie napisałam że się dorwali, tylko że mam nadzieję żeby DOTRWALI do wcześniejszej emerytury
Odpowiedź z Cytowaniem