Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Nieprzeczytane 18-06-2020, 14:46
teraska's Avatar
teraska teraska jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Miasto: wiśniowice
Posty: 373
Domyślnie

Cytat:
Napisał Simma
Otwieram zajazd w niedużej miejscowości turystycznej. Jestem na etapie wykańczania i urządzania lokalu. Jak już pisałam lokal będzie zajazdem, w którym będą podawane obiady, również w sprzedaży będzie alkohol.
Potrzebuję w tej chwili rady odnośnie lady barowej. Mniej więcej wiem jak ma wyglądać. Mam dylemat odnośnie tego, czy ma być to lada murowana, czy taka wstawiana - robiona na zamówienie. Jak również poszukuję wykonawców takiej lady oraz mebli, które będą stać za barem. Jaką kwotę powinnam zarezerwować na wykonanie takiej lady?

Nie wiem czy na forum dostaniesz odpowiedź w temacie ale wydaje mi się, że nie. Najlepiej będzie po prostu skontaktowac się z biurami projektowymi w okolicy i powinni Ci powiedzieć, ile bedzie kosztowało wykonanie takiej lady na zamówienie. Nie polecam oszczędzać na jakośći bo lada będzie wykorzystywana intensywniej niż meble w domu Jesli masz odpowiednie fundusze, dobrze będzie wybrać kamienną, która jest praktycznie niezniszczalna. Wyposazenia możesz poszukać jeszcze w tym sklepie: https://sklep.technica.pl/dezynfekcy...-sirafan-speed Pamiętaj, ze w tych czasach bardzo wazna jest dezynfekcja ( która w lokalach gastronomicznych jest obecnie obowiązkowa - sanepid jest na to szczególnie wyczulony).
Odpowiedź z Cytowaniem