Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5641  
Nieprzeczytane 15-11-2017, 20:09
EiM's Avatar
EiM EiM jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: łódzkie
Posty: 3 828
Domyślnie

Maryno- Czas świąt się zbliża. Coraz częściej cieszą oczy mieniące się gwiazdy. Ty także swoją dynamiczną pracą przypomniałaś nam o tym radosnym okresie oczekiwania.
Cytat:
Miło Cię widzieć EiM - Twoja animacja jest bombowa.....Ja tak nie umiem, chyba, że zobaczyłabym tutorial.......to może, może......
Paulo- Z pewnością wykonałabyś taką animację. Nie jest ona trudna, co mocno żmudna. Wszystkie przesuwy, obroty, odkształcenia, to efekt podstawowych filtrów i pędzli oraz wykorzystanie zmiennego trybu krycia warstw. Są to podstawowe narzędzia jakimi dysponuje Gimp. Nie mam zainstalowanych rozszerzeń. Wszystkie animacje u mnie to manufaktura, wymagająca sporo czasu. Cieszę się, że Ci się podoba, lecz w przypadku śrubki nie mogę odnaleźć, albo nie zachowałam roboczych plików Gimp-a z rozszerzenie xcf. Zapisany w swoich zbiorach mam efekt końcowy, czyli gotowego gif-a. Źle się czuję, że nie mogę pokazać pracy "od kuchni". Postaram się wolniejszym czasem zrobić coś podobnego. Przepraszam, ale sama wiesz, że najlepszy tutorial powstaje wtedy, kiedy się w jednym czasie tworzy, opisuje i robi zrzuty.

Twoje wieczorne Hello bardzo relaksujące.

Na dzisiaj:
Bura jesień przyszła już, różowe szkła w oprawki włóż.

...
Odpowiedź z Cytowaniem