Wyświetl Pojedyńczy Post
  #22  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:13
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 800
Domyślnie

Dzień dobry przesyłam dla wszystkich w Miodowie życzenia szczęśliwego , miłego , udanego dnia.
U mnie dzisiaj ładnie świeci słoneczko ale na dworze zimny chłód. Po śniadaniu posprzątałam w pokoju i zasiadłam z kawką do komputerka. Miałam rozbierać choinkę, ale niech tradycji stanie się zadość i niech jeszcze paraduje przez niedzielę, rozbiorę ja dopiero w środę. Zawsze mam choinkę do Matki Boskiej Gromnicznej. W przyszłym tygodniu mamy Tłusty Czwartek i ruch pójdą pączki. Myślę, że Miodowo przybierze smakowitego nadzienia różanego w pączkach i rozlegać się będzie cudowny aromat pączków. Witamy nową pszczółkę Basko. Wodniczko ♥ - pomyliłaś się co do linków - Z humorem na co dzień łatwiej żyć to ja wstawiłam te linki a nie Basko. Pomyłki się zdarzają też mi zwracałaś uwagę jak się myliłam. Teraz staram się unikać nazw pszczółek bo można się pomylić jak nie zapiszesz, ale to nie jest istotne . Ważne , że Ci się podoba mój wątek na który zapraszam wszystkich i każdy może tam dodać, wkleić obrazek z humorem.
Zapraszam bo z humorem łatwiej żyć. Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie,
życzę dobrego zdrówka i miłego radosnego dnia.



♥ == 29.01.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 605
Odpowiedź z Cytowaniem