Wyświetl Pojedyńczy Post
  #27  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:21
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 800
Domyślnie

DZIEŃ DOBRY . - WITAM SERDECZNIE - WSZYSTKIE PSZCZÓŁKI , GUCIÓW I CAŁE - " MIODOWO " .




dziewiątka ♥- zrobiła smaczne śniadanko, zaserwowała dobrą kawkę , która właśnie już piję,
a najbardziej to cieszę się z wiadomości , że Honorka zdrowieje.
hutkow ♥- dołożył humorku obrazkowego , który akurat znam bo mam go na swoim watku z Humorem na co dzień łatwiej żyć , gdzie zawsze Was wszystkich zapraszam jest co poczytać i się pośmiać. Można się na tem wątek też włączyć i dodawać takie humorystyczne obrazki. Z a p r a sz a m W sz y s t k i ch.
Barteczek ♥ - dzisiaj jest w Klubie, wróci do domu zmęczona , ale jak odpocznie to nas na pewno odwiedzi. Trzymam kciuki.
Ja ♥ - czyli Basia - częstuję Was wszystkich dzisiaj swoją popołudniową kawką z ciasteczkami bo jutro wjeżdżają już na stół tradycyjne pączki.
Janusz ♥ - wstawił link obrazka czy zjeść pączka, czy nie wypada.
Zjeść, zjeść bo to tradycja nakazuje i każdy z nas powinien zjeść chociaż jednego pączka w Tłusty Czwartek, a na pewno nie zaszkodzi. Może nie wypada się tylko objadać.
Rozebrałam dzisiaj choinkę w/g. zaplanowanego harmonogramu , a teraz piję z Wami kawkę popołudniową życząc Wam szczęśliwego, miłego popołudnia. Z miłymi pozdrowieniami na resztę dnia.



♥ == 03.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 674
Odpowiedź z Cytowaniem