Wyświetl Pojedyńczy Post
  #38  
Nieprzeczytane 12-02-2017, 20:33
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 799
Domyślnie

`
DZIEŃ DOBRY . - WITAM SERDECZNIE - WSZYSTKIE PSZCZÓŁKI , GUCIÓW I CAŁE - " MIODOWO " .
____________
Postanowiłam jeszcze dzisiaj zajrzeć do Miodowa chociaż jest bardzo późno. Poczytałam co słychać w ulu. Każda z Pszczółek i Guciów, krząta się po swojemu tak jak obowiązki dnia jej nakazują.
oma ♥ - ma śliczne wnuki takie milutkie słodziaki. Chłopczyk jeszcze malutki. Małe dzieci lubią chwytać za błyskotki, spinki we włosach są bardzo kochane. Teraz w swoim domku wypoczywaj.
dziewiątka ♥ - zapracowana rękodziełami , które wymagają dużego nakładu pracy i precyzji, niekiedy bierze pracę do domu i kosztem dużego nakładu pracy jak i czasami swojego materiału pracuje w domu, trzeba to lubić.
alodia ♥ - podobnie bardzo zapracowana i pochłonięta całkowicie Biblioteką , dyżurami, ale ona też tym żyje.
Kalina ♥ - pokazała nam obraz swojej córki , pięknie maluje i bardzo mi się ten obraz podoba, dziękuję również za nowy wpis do Apteczki Zielarskiej. Moja mamusia też nam gotowała syrop z cebuli , pamiętam.
Frezja ♥ - miała problemy z kanalizacją w związku z czym zakupiłaś niepotrzebne środki do udrażniania rur , dziwię się , że Administracja nie powiadomiła mieszkańców o tak poważnej awarii, myślałaś , że to u Ciebie jest zatkany odpływ w związku z czym poniosłaś niepotrzebne wydatki.
Barteczek ♥ - ma też ostatnio same niepowodzenia nie z jej winy. Jak nie woda z bakteriami to dym w łazience i duży problem nawet z wykąpaniem się. Cieszę się Ninko , że nie musiałaś się przemieszczać bo nie ma to jak w swoim domku. Jesteś bardzo cierpliwa i ostatnio dużo przeżyłaś niepowodzeń. Jutro jedziesz do Klubu, żyjesz też aktywnie.
Kasandra ♥ - też wróciła do domu po dyżurze u wnuków. To bardzo duży obowiązek tak na dwa domy, ale czego to Babcia ie zrobi dla swoich wnucząt. Może kiedyś wnuki za opiekują się Babcią.
Janusz ♥ - napisał humorek . hutkow ♥ - też pamięta i odwiedza Miodowo.
Wodniczka ma znowu imprezę i dużo pracy z tym związane, ale i tez idzie na imprezę do wnuczki. Udanej, miłej imprezy Ci życzę.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie , spokojnej nocy i miłych snów , dobrego wypoczynku po całym trudzie dnia. DOBRANOC.








♥ == 13.02.2016r>>>>>>>>>>>>CZĘŚĆ 109- POST - # 799
Odpowiedź z Cytowaniem