Wyświetl Pojedyńczy Post
  #26562  
Nieprzeczytane 19-01-2018, 16:43
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 811
Domyślnie

A u mnie całkiem miło- wiatr wiuwał w nocy ale teraz cichutko i nawet cieplo.Mozna byłoby pospacerować, gdyby giczał nie bolał.

Małe sprostowanie co do zaprezentowania fryzury.Ja nie mam takich bujnych włośów, bujne i długie poza pas to ja miałam kiedyś nawt będąc już mamą.Chciałam tylko pokazać styl - z tyłu wycięte, bo nie lubię jak mi się po kołnierzu plącząi taka grzywa z jednego boku, druga strona asymetryczna.Coś dziwnego dzieje się z moimi włosami przy uszach, bo mi się kręcą i przeszkadzają , bo nie ma jak ich przygładzić.Żeby jeszcze chciały gęstnieć.

Pozwoliłam sobie na mały hazard i miałam 3 w Lotto.Pomyliłam się i zamiast 35 skreśliłam 33- ślepota jedna.Byłaby 4.Ale i tak mam 22 zł czyli nie jestem stratna.

Nasz kotek też dziwny się robi, bo je, ale chudnie i linieje.Ma już 10 lat.Jutro wnuk pojedzie z nim do lecznicy. słynnej w Przemyślu.

Mam pytanie - czy Wy macie cierpliwość do czytania moich postów ? jestem gaduła i nie taka oszczędna w slowach jak Doc.Wszystko z szerokim gestem..jak coś to na całego

Edzio - radzę Ci kup sobie prześcieradło podgrzewane, włączasz do kontaktu, nastawiasz temp. i czas grzania i wtulasz się jak w ciepłe ramiona kobiety. Ja go mam , kupiłam dla męża kiedyś, ale tak na poważnie to takie prześcieradło jest super.

Acha - jeszcze o tańcu, który jest w mojej hierarchii rozrywkowej na pierwszym miejscu.Do dziś chce mi się tańczyć i na naszych związkowych spotkaniach ktoś zwsze się taki znalazł, co mnie poprosił.Z tym , ze wolę te spokojniejsze....mogę dostać zadyszki.,ale poszaleć lubiłam.


Kochaniutkie przyjaciółeczki i koledzy ...do jutra...



https://youtu.be/0x9cCCZ8Sas

Ostatnio edytowane przez kama5 : 19-01-2018 o 16:53.
Odpowiedź z Cytowaniem