Wyświetl Pojedyńczy Post
  #44  
Nieprzeczytane 13-04-2012, 14:24
Kasandra1's Avatar
Kasandra1 Kasandra1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 77 737
Domyślnie

Cytat:
Napisał giezeta
Witam
Jestem z Krakowa i czeka mnie operacja zaćmy. Pozornie niby standardowa i ma doskonale opanowany przez specjalistów przebieg ale .....
Rozmawiałam z kilkoma starszymi (sama też jestem stara) osobami po tej operacji i trochę sie przeraziłam. Wszyscy się skarżą na niedoskonałość efektów. A to jakieś błyski, a to jakieś plamki, a to komplikacje w gojeniu. Niektórym nawet popsuł się wzrok.
Pogrzebałam w Internecie i znalazłam podobne opinie 30 - 50-latków (70-latkowie naogól nie korzystają z Internetu).
No i wpadłam w panikę.

Bardzo proszę o opinie tych, którzy mieli tę operację lub tych, którzy znają kogoś takiego, o ocenę jakości usług krakowskich lekarzy i skierowanie mnie pod właściwy adres.
Opinie tych spoza Krakowa o skutkach tej operacji też będą dla mnie cenne.

Jestem zdecydowana zapłacić za operację w prywatnej klinice, choć operacja obu oczu to koszt średnio 8000 zł. Cóż remont łazienki trzeba będzie zostawić spadkobiercom. Ja to jakoś wytrzymam.

Witaj Gizeto!

Czćściowo przeczytałam wypowiedzi naszych forumowiczów, ale nie wszystkich. Ja mieszkam poza Krakowem, nawet nie w Polsce, ale chcę Ci napisać, nie wiem jak to jest w Polsce, mój śp. ojciec był operowany w wieku 65 lat, w klinice rano poszedł,awieczór był odebrany. Swietnie widział, mój brat był przed rokiem operowany, także w klinice miał wtedy 59 lat, jest szczęśliwy i bardzo zadowolony. Może to Cię mało pocieszy, ale dobra znajoma moja była w tym roku także operowana na lewe oko, w jednodniowej klinice,ma 84 lata, bez problemu jej zoperowali i za miesiąc poddała się operacji prawego oka, świetnie widzi, jest szczęśliwa, że jeszcze na "starość" dobrze i wszystko pięknie widzi. Do mnie mówiła....."szkoda, że tak długo z tym zwlekała".
Nie wiem jak ta sprawa w Polsce wygląda, ale chcę Ci napisać, że wiek nie gra roli. Zdecyduj się naprawdę warto, życzę pomyślności i dobrej decyzji.

Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem