Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Nieprzeczytane 10-08-2013, 12:19
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bogda501
Nie krytykuję Koranu ale zwyczaje, czyli nadawanie religii charakteru siły przewodniej w danym kraju, zwyczaje zezwalające na bestialstwo i głupotę, że o żądzy władzy już nie wspomnę.

Zerknij na wlasne podworko, pare metrow od Ciebie.

Cytat:
Nie wiem Marbella jakie kobiety spotykałaś na swoich drogach po Bliskim Wschodzie ale na pewno nie były to te, które można znaleźć pod tym linkiem , bo one po ulicach pięknych miast nie chodzą, a jeśli nawet by się tam zjawiły, to twarze miałyby zakryte...

Usuniete Konto, czy Ci sie podoba czy nie, widzialam zarowne piekne miasta jak i male wioski, gdzie wyznawano religie muzulmanska. Nie jest tak zle jak rozdmuchuja to tabloidy aby zarobic forse na naiwnych i zadnych sensacji czytelnikach. Nie ma sie co podniecac, skrajne przypadki dotycza kazej religii i sytuacji.


Cytat:
zobacz i przeczytaj wszystkie 7 stron... a potem udowodnij mi... że Allach tak chce

Przeciez wyraznie pisalam, ze w Koranie, swietej ksiedze nie ma wzmianek o tego typu postepowaniu. Umiejetnosc czytania jest duzym darem

Cytat:
Wiem, że moje wpisy nie są lubiane... ale dziwi mnie , że odzywa się twój głos protestu gdy krytykuję islam, podczas gdy świetnie bawiłaś się, gdy to samo robiłam w stosunku do katolicyzmu...

Nie bawilam sie, wielokrotnie pisalam Ci na Twoim blogu i na PW abys troche zwolnila tempa. Nie podobaly Ci sie krytyki, zamknelas dostep, zmienilas nicka - tez metoda aby szalec bez zadnych ograniczen i kopiowac tabloidy.

Moj glos protestu nie dotyczy krytyki POZYTYWNEJ I REALNEJ ISLAMU. Dotyczy niesmacznych, prymitywnych "opowiadanek" pod pretekstem taniego humoru i "grubego" dowcipu oraz karykatury sytuacji.
Zmykam, real wyje jak kojot - powtarzam za Babka Gratka.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!