Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Nieprzeczytane 26-05-2010, 10:39
szunaj szunaj jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: kielce
Posty: 155
Domyślnie

Romantyku tak jak napisał Tadeusz,jesteś DDA-dorosłe dziecko alkoholika.Jestem trzeźwiejącym alkoholikiem i na mitingach AA spotkałem osoby które to dotknęło.Terapia,grupy wsparcia pomogły Im normalnie funkcjonować.Tadeusz podał garść informacji i postaraj się je wykorzystać.Piszesz,że popijasz sam. Nie rób tego,bo wpadniesz w następne uzależnienie alkoholizm. Alkohol pozornie przynosi chwilę ulgi,a tak na prawdę potęguje to co nas otacza.W małżeństwie Ci się nie powiodło,nie Tobie jednemu i zacznij szukać Kobiety którą będziesz kochał i sam będziesz kochany.Z Matką musisz coś zrobić,są różne ośrodki opieki dla takich osób jak Ona,bo inaczej psychicznie nie wytrzymasz.Z tego co napisałeś widzę dla Ciebie światełko w tunelu.Przełamałeś się,otworzyłeś,napisałeś o swoim problemie i o oczekiwaniach. Teraz następny krok psychoterapia.Wstyd,jeśli się tego wstydzisz odłóż na bok bo robisz to dla siebie,dla swojego dobra.Masz 40 lat,życie jeszcze przed Tobą i walcz o nie bo warto.Ja zacząłem nowe życie w wieku 54 lat i była to moja najlepsza decyzja którą podjąłem w swoim życiu.Teraz jestem szczęśliwy czego i Tobie życzę
Odpowiedź z Cytowaniem