Wyświetl Pojedyńczy Post
  #24  
Nieprzeczytane 05-01-2011, 13:36
Scarlett Scarlett jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 27 416
Domyślnie

Cytat:
Napisał psycholog
Witam!
Właśnie tak myślałam, chociaż nic nie podkreślałam, że będzie otwarta dyskusja.
Nigdy nie odważyłabym się na publicznym forum dyskutować o tym o czym "rozmawiam" na prywatnie.
Luizko, znasz moje zdanie na swój temat, pisałam Ci, że jesteś fajną dziewczyną, tylko nie miałam pojęcia, że jesteś po tak dramatycznych przeżyciach. Żal mi, że aż tak zabrakło Ci zaufania do drugiego człowieka.
Nie wszyscy kąsają, Luizko,( czy jak tam się nazywasz.)
Zawsze jesteś mile widziana na naszych pogaduchach. Tutaj można o wszystkim pisać, nie musisz wyznawać z kim jesteś, kto Ci pomaga w życiu i.t.d.
piszemy o sobie to co chcemy i uważamy dla nas ważne. Ty piszesz, że jak siadasz do klawiatury to piszesz co chcesz. Dobrze, możesz być księżniczką z bajki! Możesz idealizować wszystko, siebie, a nie musisz nazywać ludzi zgorzkniałymiNie każdy się z taką opinią zgodzi, może czuć się żle z nami.
Z całego serca zapraszałam tych, którym sprawi radość bycie tutaj!
Pozdrawiam i zapraszam Przyjaciół!

Nic nie zrozumiałaś. Nie jestem księżniczką z bajki i wcale się tak nie zachowuję. Mój nick, albo jego zmiana spowodowana jest tym, że w lutym urodzi mi się wnusia o takim właśnie imieniu. Nie jestem po dramatycznych przejściach, a tylko tutaj ktoś mocno mnie zranił, bo byłam za szczera i to właśnie Twoja Nino przyjaciółka z forum. Jestem tu 2,5 roku i nigdy nikt mi tak nie dokopał jak ta pani, ale niech jej tam będzie. W moich oczach jest skreślona i mam o niej wyrobione zdanie.
O zgorzkniałości napisałam, bo jestem po korespondencji z jedna panią z tego forum ,która odkryła trochę spotkania w realu i właśnie ona mi napisała, że kiedy porówna się osoby z forum , z życiem realnym, wygląda to zupełnie inaczej, bo wiele osób na forum ma swoje maski i w realu te maski spadają. Jeśli chodzi o mnie, staram się być sobą na tym forum i odzywam się tam, gdzie uważam, że mam coś do powiedzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem