Wyświetl Pojedyńczy Post
  #34243  
Nieprzeczytane 24-01-2020, 19:30
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 61 930
Domyślnie

Cześć wieczorkiem.
Cytat:
Mały przekazany matce i pojechali odebrać starszego z obozu....WYTRZYMAŁ, chociaż pierwsza noc była ponoć najtrudniejsza - z płaczem i wzywaniem pomocy rodziców. Dał radę i wraca zadowolony. Codziennie wieczorem zdawał relację, bo dostawali komórki tylko na półtorej godziny, właśnie wieczorem, a tak, to treningi, omawianie strategii grania, i piłka w roli głównej.
Izo, jeżeli to był jego pierwszy samodzielny wyjazd, to wcale się nie dziwię, że tak przeżywał.
Ale dał radę, wytrzymał i teraz może się wszystkim chwalić (pomijając pierwszą noc)
Cytat:
.ależ ja wierzę w działanie miedzi, nie wierzę tylko, że bransoletka założona na przegub dłoni ma taką moc, że "uleczy" oddalony kręgosłup.
To ja źle Cię odczytałam....
To pewnie działa tak, jak Gratka opisała.
Dziś już nie miałam czasu szukać tego drutu, może jutro, a może gdzieś kupię taką bransoletkę, albo drut.
Ale nie wiem w ogóle gdzie taki drut można kupić.
Qrcze...nie pomyślałam, przecież byłam na rynku, a tam mają wszystko.
Pewnie na starociach bym dostała.
Ale jak sobie zakoduję po co konkretnie jadę, to już nic innego mnie nie interesuje.
Niedobrze, niedobrze....działam jako koń z klapkami na oczach.
Niezdrowa zaliczona, było spokojnie i sprawnie, leki przepisane, mało ogadane, bo lekarza małomówny.
Wracając wstąpiłam na cmentarz, zapaliłam lampkę i już na razie nie muszę lecieć.
Jutro mam w planie iść do unieruchomionej koleżanki.
Pewnie się wybiorę, bo pogoda ma być przyjazna.
Miłego wieczoru Wam życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem