Wyświetl Pojedyńczy Post
  #34246  
Nieprzeczytane 24-01-2020, 22:59
kama5's Avatar
kama5 kama5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: podkarpackie
Posty: 5 806
Domyślnie obowiazki, obowiązki

( towarzyskie też ) i dzień za dniem bieży z szybkością światła.
Przypomniałam sobie ,ze jutro jadę na karnawałowy koncert . a włosy - istny nieład.Tak to jest z pamięcią.Musiałam się zmobilizować i umyć oraz nakręcić na wałki.Do fryzjera chodzę tylko ściąć włosy , resztę zabiegów robię w domu.Może zacznę hodować włosy ? i bedę upinać , a takie ładne są klamry.

Co do tych bransoletek miedzianych to kiedyś taką dostałam w prezencie, ale nie pamiętam czy coś pomagała.Była ładna i mozna było ją nosić, ale jakoś w to nie wierzę.Owszem, gdyby dotykała chorych miejsc to może jakieś oddziaływanie by bylo.Ta gorczyca bardziej mnie przekonuje, są takie woreczki z gorczycą i mozna je sobie przykładać na bolące miejsca , jeżeli to są bóle reumatyczne.Jeżeli uciskany jest nerw, tak jak w moim przypadku rwa kulszowa to pomóc moze tylko rehabilitacja.
Albo operacja , czego nie polecam ( z doswiadczenia )
Spanie jest b. ważne i pozycja ciała w czasie snu.Wstaje się rano połamanym lub względnie znośnie.Nie wyskakuje się też z łóżka jak z procy tylko trzeba się ponaciagać, pomachać giczałami i i wstawać bokiem ( uczono mnie tego )Środki przeciwbólowe na mój ból nie działają.Najlepiej robi mi chodzenie , w trakcie którego ból mija.W pionie najlepiej się czuję, ani lezenie ani siedzenie nie jest dobre dla kregosłupa - trzeba zmieniać pozycje.

Ło matko - a kto to bedzie czytał ?

Sikorki nie bardzo zagladają do karmnika , wpada któraś, porywa ziarenko i leci.Myslę, ze one wolą to co wydłubią z drzew .Czy kaszę też jedzą ? narazie sypię im orzechy , ale też dziobią sporadycznie , a ponoć to ich przysmak.

No i pogadałam sobie " do obrazu " Gratki , bo wisi przede mną .

Trzymajmy się dziewczyny i trzymajmy fason.Dobrych snów, bo chyba już jesteście w pieleszach.
Odpowiedź z Cytowaniem