Wyświetl Pojedyńczy Post
  #219  
Nieprzeczytane 20-09-2009, 16:55
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał ed-q
ijp, Tobie coś tłumaczyć to tak, jak wylewać wodę na pustyni, aby zrobić tam morze!
Poczytaj człowieku, co T. Kowal mówi - i nie tylko on, i… nie udawaj naiwnego, chyba,… chyba, że zrozumienie tych wypowiedzi jest dla Ciebie rzeczywiście zbyt trudne!
Wtedy….no właśnie,…co wtedy? Wtedy na pewno nie powinieneś tracić czasu na wypisywanie TU kompromitujących Cię tekstów- nie tylko na ten temat- i pomyśleć o czymś łatwiejszym, np tresurze swojego psa, bo on także, jak czytam, (post #210) ma ogromne kłopoty z rozpoznawaniem rzeczywistości.
Życzę powodzenia!
ed-q
No coż, qe-d cieszę się, że chwalona przez Ciebie partia ma takich zwolenników i podobnych jak w wierszach wskazanych przez araada
http://www.pardon.pl/artykul/9658/ob...zyka_posluchaj
no bo to pozwala nie bać się, cholera albo się bać nie.. bez przesady,.., a Kowala szkoda,bo wydaje się, że mądry, drugiego cobym żałował to Stasiak, wiesz, a mnie tłumaczyć?, to zależy kto tłumaczy, o ile ktoś mądry i wie co mówi, wtedy nawet mój pies zrozumie i to bez tresury, a moje teksty o ile kompromitują to mnie a odpowiedzi na nie.... a to już nie moja sprawa kogo kompromitują. Wiem, że na niektórych nie ma mądrych, trudno.
Kiedyś Monika Sadowska napisała:
"Jedz Chleb typu KR-IRL, a poprawi Ci się widzenie ludzi. Mózg przecież odżywia się glukozą, a tym chlebie jest ona w najlepszym gatunku. Sam sobie to wytłumaczysz, ale glukozę dostarcz biologicznie czystą. Już widzę że mnie lubisz, a to ważne !!."
No więc ja ten chleb jem, spróbuj też, a zobaczysz jakie efekty przynosi.....Pozdrawiam