Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12  
Nieprzeczytane 06-09-2009, 15:41
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie Kazimierzu, masz rację powinniśmy kochac dzieci

Cytat:
Napisał Kazimierz
Tadeuszu ! Nikogo nie przymuszam do rodzenia dzieci, chociaż dla mnie jest to jeden z celow godnych do życia na tej Ziemi. Podziwiam te małżeństwa, które robią wszystko aby je mieć, kobiety leczą się jeśli nie mogą ich mieć, mężczyźni godzą się na to,żeby ich żony były sztucznie zapłodnione przez anonimowe plemniki.
Basiu ! Oprócz pragnień, człowiek powinien też mieć obowiązki. Naszym obowiązkiem jest kochać wszystkie dzieci i pomagać im materialnie, nawet ograniczając swoje zachcianki czy przyjemności. Brak odpowiedzialności rodziców nie powinien odbijać na ich dzieciach.
Dlatego chętnie biorę udział w akcjach podobnych do WOŚP Owsiaka, czy 1% na fundusze dziecięce.
Hasło: " Wszystkie dzieci są nasze" nie jest dla mnie hasłem propagandowym. Nie popieram natomiast żebractwa u dzieci, w imieniu dzieci itp. Popieram tylko z instytucjonalizowaną charytatywną działalność na rzecz dzieci.
i pomagać im materialnie w granicach naszych możliwości ale w życiu różnie bywa, nie wszyscy niestety kochają dzieci. Gdyby "wszystkie dzieci były nasze" domy dziecka świeciłyby pustkami a tak nie jest. Do roli rodzica trzeba dorosnąć, dziecko nie może być owocem chwilowej nieodpowiedzialności rodziców bo się na świat nie prosiło. Dlatego szanuję ludzi, którzy mają odwagę publicznie się przyznać, że nie marzą o posiadaniu potomstwa i w związku z tym dzieci nie mają.
Odpowiedź z Cytowaniem