Wyświetl Pojedyńczy Post
  #24388  
Nieprzeczytane 16-05-2012, 17:37
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 677
Domyślnie

[quote=smutek]
Cytat:
Dlatego napisałem,że na salonach politycznych i tu najważniejszym tematem od kilku dni jest ten idiotyczny incydent.Czy nie ma ważniejszych dla Polski?
Nie lekceważyłbym tych tematów, bo jak dojdzie do tego, że byle związkowy pajac i moczymorda będzie lał po pysku w/g uznania posła, to o waznych dla Polski i Ciebie sprawach bedzie decydował łamignat o mentalności zomola i drąca japę Stankiewiczopodobna Joanna spod krzyża Kempa czy podobne zjawiska przyrodnicze.

Cytat:
Np. ciekawi mnie gaz łupkowy w Polsce w kontekście wizyty Premiera w Kanadzie.Zarówno tu jak i w TYP na ten temat cisza.
Ja bym to widział nie tyle w kontekscie łupków, co szerszych związków gospodarczych. Tym bardziej, że Tusk z Harperem od kilku lat dogaduja sie całkiem nieźle czego skutkiem jest zniesienie wiz i zaliczenie wzajemne stażów emerytalnych.
No i w Kanadzie miesza się kapitał amerykański z chińskim i hinduskim. Ten "wist' KGHM-u i Bombardiera jest całkiem niezłą wizytówką i być może poczatkiem.
Krótko mówiąc Kanada jest łatwiejsza w kontaktach niz US.

Cytat:
Jakie problemy spadną na nas jak Grecy zbankrutują, nikt Polaków nie przygotowuje.Można jeszcze wymieniać inne tematy a może ja po prostu nie rozumiem tytułu wątku?
Wydaje mi się, że grzeszysz conieco. Przecież Rostowski przy każdej mozliwej okazji głosi co może się nam przytrafic w tym kontekście, Petru, Balcerowicz, czy w radykalniejszej formie Rybiński.
Natomiast nie usłyszysz niczego od PiSowców. No moze bzdety o tym, że reforma emerytalna jest dla ...rynków. Bo kto w tej sferze jest ...Szydło
Tylko, że te mityczne rynki decydują o tym ile budżet będzie płacił za odsetki od długu.
Warto słuchac rano Mosza na TOKu bo wprawdzie czasem tez gwiazdorzy, ale przychodzą do niego ludzie mający o gospodarce i ekonomii dużo wiedzy praktycznej.
Odpowiedź z Cytowaniem