Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 01-05-2010, 13:13
giezeta's Avatar
giezeta giezeta jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 60
Domyślnie czeka mnie operacja zaćmy. prosze o pomoc


Witam
Jestem z Krakowa i czeka mnie operacja zaćmy. Pozornie niby standardowa i ma doskonale opanowany przez specjalistów przebieg ale .....
Rozmawiałam z kilkoma starszymi (sama też jestem stara) osobami po tej operacji i trochę sie przeraziłam. Wszyscy się skarżą na niedoskonałość efektów. A to jakieś błyski, a to jakieś plamki, a to komplikacje w gojeniu. Niektórym nawet popsuł się wzrok.
Pogrzebałam w Internecie i znalazłam podobne opinie 30 - 50-latków (70-latkowie naogól nie korzystają z Internetu).
No i wpadłam w panikę.

Bardzo proszę o opinie tych, którzy mieli tę operację lub tych, którzy znają kogoś takiego, o ocenę jakości usług krakowskich lekarzy i skierowanie mnie pod właściwy adres.
Opinie tych spoza Krakowa o skutkach tej operacji też będą dla mnie cenne.

Jestem zdecydowana zapłacić za operację w prywatnej klinice, choć operacja obu oczu to koszt średnio 8000 zł. Cóż remont łazienki trzeba będzie zostawić spadkobiercom. Ja to jakoś wytrzymam.
__________________
".... Uważają nas prawie za bogów i spodziewają sie, że zmienimy wszystko na dobre.
Kiedy jednak nie można nic zrobić świadomość, że zdradza się ich wiarę jest straszna.... "
Larry Dixon... tak pisał o psach
Odpowiedź z Cytowaniem