Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16  
Nieprzeczytane 22-02-2015, 10:03
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał wibi
Kiedyś władcy,królowie,cesarze mieli swoich nadwornych "błaznów". Nie wiem jaki "władca" wysłał Ciebie na ten portal, który w sumie nie jest jakimś "opiniotwórczym" a raczej peryferyjnym, a już w dziale "Polityka" uczestniczy w nim zaledwie parę osób.Co ciekawe, żaden temat nie obejdzie się bez Twojego "złośliwego" komentarza mającego na celu "wkładanie kija w szprychy" tak aby dyskusja nie mogła się rozwinąć lub sprowadziła się do nic nie znaczących (dla dyskutantów) żartów i bagatelizowaniu całkiem poważnych problemów.Co bardziej ciekawe to to, że Ty będąc już parę lat na forum, do tej pory (prócz "nabicia") wielu nic nie znaczących postów nie założyłeś nawet jednego TEMATU wartego jakiejkolwiek dyskusji,tylko złośliwości i pseudo mądrości a to świadczy dobitnie o roli jaką Ci na tym forum zlecono i pewnie nieźle płacą.Mam nadzieję, że inni użytkownicy już zdążyli przyzwyczaić się do Twoich zachowań i mam również nadzieję, że przestaną czytać to co piszesz gdyż nie dość, że głupie to na dodatek nie na temat.Oczywiście zdaję sobie sprawę, że moderator usunie mój post ale temu się nie dziwię,po prostu chodzi o tzw.poprawność polityczną.


Jak możesz zauważyć, moderacja choć ślepa jak Temida,
niekiedy wykazuje czujność.
User dostał nauczkę.

A Tobie przybyła admiratorka, dość nieoczekiwanie dla niektórych. I dobrze, tak być powinno, tym bardziej, że Twoje poglądy choć dla mnie niestrawne,
są podane w sposób nieosiągalny dla wielu tu osób i osóbek.

Temat padł przez najazd głupawych komentarzy,
ale myślę, że czas go odświeżyć.
Bo chyba to zagrożenie jest bliższe niż kiedykolwiek.
Odpowiedź z Cytowaniem