Wyświetl Pojedyńczy Post
  #59  
Nieprzeczytane 23-03-2017, 16:43
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie

To jakiś baaardzo pechowy ten Dell. Ja mam od 6.5 roku Dell Inspiron 1545. Padł zasilacz- nie naprawialny, bo to jednorazówka, wszystko w środku zalane jakimś silikonem zamiast wkrętów- kupiłem nowy- 130 zł. Jadę bez akumulatora bo całkiem zużyty ale korzystam tylko w domu, więc to olewam- przynajmniej laptop lżejszy. Poza tym szafa gra, komoda tańczy i słychać śpiew w gałęziach drzew pomarańczy. Zamieniłem W7 na darmowy W10 już rok go mam i po kilku początkowych problemach obecnie wszystko gra. Ryzykowałem- bo jak Kolega wspomniał firma Dell chce nowy sprzęt sprzedawać a takie starocie jak mój olewają. Nawet na ich stronie jest informacja że mój model nie był przetestowany z W10 i nie wszystko będzie działało. Sterowników dla W10 na ten model nie ma i nie będzie-tak tam pisze Dell. Ale miałem tylko większy problem z Bluetooth- w żaden sposób nie chciał działać i miałem komunikat z Microsoft że na tym modelu teraz nie będzie ta funkcja działać. Ale coś mnie podkusiło i pobrałem sterownik na W10 do Bluta z Lenovo. Zajmuje dużo miejsca- więcej niż poprzedni- ale zaskoczył i pięknie działa już ponad pół roku. Pewnie kiedyś mój wysłużony Dellik wysiądzie całkiem, ale dobry fachowiec dużo może zrobić- coś podmienić, coś naprawić- nie koniecznie trzeba z naprawą iść do Della. Raczej spodziewam się kiedyś takiej awarii że naprawa nie będzie się opłacać- ale cóż- może wtedy jakoś kupię nowy- choćby na raty. Pozdrawiam czytających.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem