Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 23-06-2010, 14:24
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie Sny polityczne o Polsce.


Ktoz nas nie ma snow - stary czy mlody sni we snie i na jawie o tym i o owym .

Mnie nachodza od dosc dawna sny polityczne i to takie w ktorych zawsze widze WOLNA,SUWERENNA i NIEPODLEGLA POLSKE.

Nie tak jeszcze dawno snil mi sie Andrzej Lepper,ktory to z bujna siwa juz czupryna stal przy mownicy sejmowej ,smialo i otwarcie rozliczal wszystkich dotychczasowych prominentow wladzy przez ostatnie 20 lat.
Nawiazywal do swego urzedowania prawie premierowskiego,o swoje koalicji z LPR i PiS,mowil wiele i rzeczowo podajac przyklady,liczby ,sumy zaprzepaszczone ,ktorymi narod winien byc obdarowywany w postaci wszelkich potrzeb ze swoich podatkow.
Snil mi sie tez na mownicy Parlamentu Europejskiego gdzie zwykla prosta polszczyzna zwracal sie do tych, co to zapewnili nam europejski raj na ziemi,mowiac :
(nie zacytuje ale dopisze z pamieci) - OSZUKALISCIE NAROD POLSKI !
Wlasnie w tym momencie zerwalem sie ze snu na rowne nogi i zobaczylem .............,we wiadomosciach podliczone wyniki wyborcze przyspieszonych wyborow Prezydenta RP z 20 czerwca br..
W pierwszym momencie wezbrala we mnie zlosc ale po chwili moje "drugie ja" podpowiedzialo mi :

Czy nie widzisz,ze dopiero po tych wyborach ZACZNIE SIE POLSKA ?
Pomyslalem troche glebiej i temu "ja" odburknalem "myslowo" :
tak zacznie sie nowy kierat !
A ono, (to drugie "ja" do mojego pierwszego"ja"):
Senior A.P.
POLACY ZMADRZEJA,OBUDZA SIE Z NOWYMI PLANAMI i ICH REALIZACJA !
Dalej, bedac jeszcze spiacy i nie w pelni obudzony glowkuje:
Dogrywka Komorowski i J.Kaczynski nic nie zmieni ale... , przeciez po "k" w alfabecie jest "L" - czyli LEPPER !

I to jest wlasnie to co zmieni Polske !!!
Tu zapewne zechcesz zapytac z niedowierzaniem :

Lepper ? Ten od wszystkich "zadym,blokad,wysypywania darowanego zboza, afer,lapowek,a nawet i sexu i podsuwanych dzieci " ?

TAK ! Ten sam NASZ JEDREK (szepce "ja") ,to mu zapisano w gwiazdach gdy okret polski zwany Polska bedzie tonal !!!

Seniorki i Seniorzy - wierzycie w sny ?

Ja tak,o dalszych moich snach przy kolejnych wejsciach...

Czekam i snie .